Villa Nova Dental Clinic

Villa Nova Dental Clinic jest jedną z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Europie. Korzysta z zaawansowanych technologii i sprzętu medyczno-diagnostycznego na najwyższym światowym poziomie.

Villa Nova Dental Clinic oferuje Pacjentom usługi z każdej dziedziny stomatologii. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody. Specjalizujemy się w:

  • najnowocześniejszym leczeniu ortodontycznym (ponad 1000 pacjentów w aktywnej fazie leczenia)
  • wysoko estetycznych pracach protetycznych (licówki, korony)
  • skomplikowanych zabiegach implantologicznych
  • bezbolesnym leczeniu dzieci – istnieje możliwość przeprowadzenia wizyty w sedacji

Oferujemy również usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, profilaktyki oraz rentgenodiagnostyki.

Zespół Villa Nova Dental Clinic tworzą najlepsi, najbardziej kompetentni i doświadczeni specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii, prezentujący swoje osiągnięcia i wiedzę na licznych kongresach medycznych zarówno w kraju, jak i zagranicą. W Villa Nova Dental Clinic posiadamy największy wśród prywatnych placówek w kraju zespół lekarzy ortodontów. Lekarze pracujący w Villa Nova Dental Clinic chętnie dzielą się swoją wiedzą i dlatego też są często zapraszani do współpracy jako eksperci w programach telewizyjnych, audycjach radiowych i czasopismach.

Nowoczesne technologie stosowane w Villa Nova Dental Clinic:

  1. Klinika wyposażona jest w najnowszej generacji urządzenia, umożliwiające nam dokładną diagnostykę i perfekcyjne leczenie. Należą do nich m. in mikroskopy i mikrosilniki endodontyczne, aparaty do radiowizjografii, pozwalające również na podgląd obrazu w jakości 3D oraz dzięki którym dawka promieniowania rentgenowskiego została zmniejszona do minimum.
  2. W Villa Nova Dental Clinic mogą Państwo skorzystać z komputerowej symulacji Smile Design przedstawiającej zobrazowany efekt planowanego leczenia.
  3. Bezbolesne leczenie stomatologiczne gwarantuje nam zastosowanie komputerowego znieczulenie The Wand.
  4. Piękne, białe zęby w godzinę? To możliwe! W Villa Nova Dental Clinic do zabiegu wybielania używamy najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod.
  5. Villa Nova Dental Clinic oferuje wiele możliwością nowoczesnego i skutecznego leczenia wad zgryzu opartych o najnowszą wiedzę i technologię z zakresu ortodoncji. Stosujemy m. in. aparaty bezligaturowe, które nie tylko zapewniają bezbolesne i bardzo komfortowe leczenie nie wymagające wcześniejszych ekstrakcji, ale również skracają cały czas leczenia nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi systemami. Wychodzimy naprzeciw pacjentom, dla których bardzo ważne są względy estetyczne proponując niewidoczne dla innych aparaty lingwalne umieszczane od wewnętrznej strony zębów.
Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone

Kontakt

ul. Marconich 3
02-954 Warszawa
TEL. ±48 22 651 66 22
www.villanova.pl