Villa Nova Dental Clinic

Villa Nova Dental Clinic jest jedną z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Europie. Korzysta z zaawansowanych technologii i sprzętu medyczno-diagnostycznego na najwyższym światowym poziomie.

Villa Nova Dental Clinic oferuje Pacjentom usługi z każdej dziedziny stomatologii. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody. Specjalizujemy się w:

  • najnowocześniejszym leczeniu ortodontycznym (ponad 1000 pacjentów w aktywnej fazie leczenia)
  • wysoko estetycznych pracach protetycznych (licówki, korony)
  • skomplikowanych zabiegach implantologicznych
  • bezbolesnym leczeniu dzieci – istnieje możliwość przeprowadzenia wizyty w sedacji

Oferujemy również usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, profilaktyki oraz rentgenodiagnostyki.

Zespół Villa Nova Dental Clinic tworzą najlepsi, najbardziej kompetentni i doświadczeni specjaliści ze wszystkich dziedzin stomatologii, prezentujący swoje osiągnięcia i wiedzę na licznych kongresach medycznych zarówno w kraju, jak i zagranicą. W Villa Nova Dental Clinic posiadamy największy wśród prywatnych placówek w kraju zespół lekarzy ortodontów. Lekarze pracujący w Villa Nova Dental Clinic chętnie dzielą się swoją wiedzą i dlatego też są często zapraszani do współpracy jako eksperci w programach telewizyjnych, audycjach radiowych i czasopismach.

Nowoczesne technologie stosowane w Villa Nova Dental Clinic:

  1. Klinika wyposażona jest w najnowszej generacji urządzenia, umożliwiające nam dokładną diagnostykę i perfekcyjne leczenie. Należą do nich m. in mikroskopy i mikrosilniki endodontyczne, aparaty do radiowizjografii, pozwalające również na podgląd obrazu w jakości 3D oraz dzięki którym dawka promieniowania rentgenowskiego została zmniejszona do minimum.
  2. W Villa Nova Dental Clinic mogą Państwo skorzystać z komputerowej symulacji Smile Design przedstawiającej zobrazowany efekt planowanego leczenia.
  3. Bezbolesne leczenie stomatologiczne gwarantuje nam zastosowanie komputerowego znieczulenie The Wand.
  4. Piękne, białe zęby w godzinę? To możliwe! W Villa Nova Dental Clinic do zabiegu wybielania używamy najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod.
  5. Villa Nova Dental Clinic oferuje wiele możliwością nowoczesnego i skutecznego leczenia wad zgryzu opartych o najnowszą wiedzę i technologię z zakresu ortodoncji. Stosujemy m. in. aparaty bezligaturowe, które nie tylko zapewniają bezbolesne i bardzo komfortowe leczenie nie wymagające wcześniejszych ekstrakcji, ale również skracają cały czas leczenia nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi systemami. Wychodzimy naprzeciw pacjentom, dla których bardzo ważne są względy estetyczne proponując niewidoczne dla innych aparaty lingwalne umieszczane od wewnętrznej strony zębów.
Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

ul. Marconich 3
02-954 Warszawa
TEL. ±48 22 651 66 22
www.villanova.pl