Primavera: meble ogrodowe

Primavera-ogrodowe

Meble ogrodowe Primavera są nie tylko gustowne i komfortowe, ale również wyjątkowo odporne na wilgoć i chłód.
Firma Primavera działa na rynku od 15 lat, wyposażając luksusowe wnętrza hoteli i rezydencji nie tylko w całej Europie, ale również w krajach arabskich. W ofercie znajdują się meble tapicerowane do wnętrz, ale także efektowne i wygodne zestawy wypoczynkowe do ogrodów. Kolekcja mebli Primavera Outdoor powstaje wyłącznie z materiałów o wysokiej odporności na wilgoć i niskie temperatury, co pozwala bezpiecznie przechowywać meble na zewnątrz nawet podczas jesienno-zimowej pogody. To oferta dla osób ceniących sobie komfort i luksus na co dzień: wszystkie sofy i fotele mają duże, wyjątkowo miękkie siedziska i wygodne oparcia. Można z nich tworzyć funkcjonalne zestawy wypoczynkowe, dowolnie konfigurowane dzięki przestawnym modułom.
Klienci mogą wybierać z kategorii narożników i foteli ogrodowych, dostępne są również pufy i fotele do ogrodu. Pufy w razie potrzeby znakomicie mogą się sprawdzić jako podnóżki bądź improwizowane stoliki. Kolory mebli są w przeważającej części chłodne, stonowane i spokojne: szeroka paleta beżów i szarości. Dzięki temu idealnie wkomponowują się w naturalne otoczenie, stanowiąc zarówno tło, jak i wykończenie zieleni i aranżacji ogrodowych. Ogród jest miejscem, w którym szukamy odpoczynku i wyciszenia, oczyszczamy umysł, nabieramy sił. Dlatego w kolekcji Primavera Outdoor dominują miękkość i prostota, wysmakowane linie bez ostentacji i luksus spokojnej klasyki. Do każdego zakupu oferowane są pokrowce, których codzienne stosowanie zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami i wydłużenie świeżości mebli.
Dzięki komfortowym meblom Primavera chwile spędzone na świeżym powietrzu podczas relaksu z książką bądź spotkania z przyjaciółmi staną się jeszcze przyjemniejsze i bardziej wyjątkowe.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone

Kontakt

Primavera Furniture Showroom
Barczewski Dwór 7
11-010 Barczewo
TEL. ±48 506 039 294
www.primaverafurniture.pl