S’portofino #GRAMWGOLFA

Fot. źródło: materiały prasowe Fot. źródło: materiały prasowe
W maju bieżącego roku S’portofino zrealizowało autorską sesję zdjęciową przedstawiającą kolekcje golfowe dla kobiet i mężczyzn. Zdjęcia wykonane zostały na terenie malowniczego pola Gradi Golf Club oraz w Pałacu w Brzeźnie. Partnerzy sesji, marka sprzętu do golfa Srixon oraz producent specjalistycznej odzieży golfowej Chervo, zadbali o elegancki i modny styl modeli.

Sesja fotograficzna zainaugurowała letnią kampanię #GRAMWGOLFA, której celem jest odzwierciedlenie emocji i wartości towarzyszącym chwilom spędzonym na polu golfowym. S’portofino zrywa ze stereotypem  ‘nudnego’ golfisty i promuje walory oraz przyjemności płynące z rozgrywek na greenie. Elegancja, harmonia, precyzja – słowa te doskonale oddają charakter sportu, który nie bez powodu każdego sezonu zjednuje sobie coraz więcej entuzjastów. Jego reguły i wieloletnia tradycja, uznawane są przez wielu za wyznacznik klasy i dobrego stylu. Wielbiciele gry na greenie przekonują, że to przede wszystkim wspaniała zabawa na świeżym powietrzu i kojąca forma odpoczynku.

 

Sportofino-book-of-luxury-2
S’portofino od kilkunastu lat swoimi działaniami wspiera rozwój golfa w Polsce. Firma sponsoruje najważniejsze turnieje w kraju, w tym wyjątkowy kobiecy turniej Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Patronuje także nowym inicjatywom, takim jak rozgrywki SKAT International Golf Cup, SPACE OPEN 2017 czy WAGC. S’portofino współdziała z zawodowcami oraz twórcami golfowych brandów z Europy, inspirując się ich wiedzą i doświadczeniem na greenie. Wychodzi naprzeciw potrzebom początkujących i profesjonalistów, współpracując z prestiżowymi polami golfowymi w Polsce. Przede wszystkim jednak multibrand przygotowuje dla swoich Klientów wyselekcjonowaną ofertę produktów, starając się sprostać wysokim oczekiwaniom wobec golfowej mody.
S’portofino w sezonie lato 2017 stawia na komunikację promującą golfa. Multibrand skupiający w swoim portfolio modowe i sportowe marki premium, od dziesięciu lat swoją wyselekcjonowaną ofertę dedykuje przede wszystkim miłośnikom różnych aktywności fizycznych. Jedną z nich, niezmiennie od wielu sezonów, pozostaje właśnie golf.
Kolekcje prestiżowych marek sprzedawane są w salonach S’portofino oraz w sklepie internetowym. Więcej informacji na temat aktualnych kolekcji dla golfistów dostępnych jest na www.sportofino.com/gramwgolfa.

 

Sportofino-book-of-luxury-1

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone