Niezapomniany miesiąc miodowy

Fot. źródło 
www.newyorkpalace.com Fot. źródło www.newyorkpalace.com
Hotele na całym świecie mają szczególnie ekskluzywne propozycje dla zakochanych, którzy pragną luksusowo świętować zaręczyny, ślub bądź miesiąc miodowy.

Apartament Jewel Suite w New York Palace to idealne miejsce na oświadczyny: w cenie 25 tysięcy dolarów za noc młoda para ma bowiem nie tylko do dyspozycji romantyczny obiad we dwoje na dachu budynku, ale również wart 2500 dolarów pierścionek zaprojektowany na indywidualne zamówienie przez słynnego jubilera, Martina Katza. Wszystko w ramach oferty zwanej „Ultimate Proposal Package”.

Fot. źródło www.newyorkpalace.com

Fot. źródło www.newyorkpalace.com

W Burj Al Arab w Dubaju zakochani mogą wykupić ofertę „Wedding in the Skies” (55 tysięcy dolarów) i złożyć sobie przysięgę wiecznej miłości 212 metrów nad ziemią, na hotelowym lądowisku dla helikopterów. Zamiast romantycznej bryczki zaprzężonej w dwa konie czeka na nich dwusilnikowy śmigłowiec AgustaWestland AW109. Noc poślubną spędzą w królewskim apartamencie pod opieką osobistego kamerdynera, a w ramach pożegnalnego prezentu otrzymają iPada pokrytego 24-karatowym złotem.

Fot. źródło www.jumeirah.com

Fot. źródło www.jumeirah.com

InterContinental Geneva otwiera swoje podwoje nie tylko dla nowożeńców, ale również dla gości spoza miasta: dostępnych jest jedenaście pokoi, w tym ten najbardziej luksusowy, liczący sobie 7 tysięcy m2 The Residence, za 56 tysięcy dolarów. Dodatkowo biblioteka, sauna, łaźnia turecka i sala gimnastyczna.

Fot. źródło InterContinental Geneva

Fot. źródło InterContinental Geneva

Hotel Four Seasons George V w Paryżu to propozycja dla nieuleczalnych romantyków. W pakietach dla nowożeńców mieszczą się wycieczki limuzyną po najsłynniejszych punktach „miasta miłości”, wyprawa do Loire Valley, spływ Sekwaną, zabiegi spa dla dwojga, degustacja szampana w hotelowej piwniczce, a nawet wyprawa do Luwru po godzinach otwarcia.

Fot. źródło Four Seasons George V Hotel

Fot. źródło Four Seasons George V Hotel

Najbardziej ekskluzywne propozycje dla zakochanych w Azji ma w swojej ofercie InterContinental Hong Kong. Apartament dla nowożeńców jest największy w mieście i należy do najbardziej imponujących pokoi hotelowych na całym kontynencie, głównie z uwagi na liczący 2500 m2 taras na dachu, z prywatnym basenem i jacuzzi. Goście mogą liczyć na degustację szampana Dom Pérignon, kolację na świeżym powietrzu z widokiem na przystań Victoria Harbour i opiekę osobistego lokaja.

Fot. źródło InterContinental Hong Kong

Fot. źródło InterContinental Hong Kong 

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone