Designerski rower Martone

Fot. archiwum Paper Magazine Fot. archiwum Paper Magazine
O “żółtym rowerze” śpiewała niegdyś Formacja Nieżywych Schabuff. A gdyby tak pójść krok dalej i zafundować sobie rower nie żółty, a złoty?

Model Martone Cycling’s Grand powstał przy wykorzystaniu stali o podwyższonej wytrzymałości, z bocznymi zaciskami z aluminium. Skórzane siodełko jest wodoodporne, rowery Martone wyposażone są też w piastę SRAM Duomatic, której działanie jest automatyczne – biegi zmieniają się samoczynnie. Rowery są produkowane w wersji męskiej (52 i 56 cm) oraz damskiej (50 cm). Oprócz złotego, dostępnych jest wiele różnych kolorów: czerwony, biały, biało-srebrny i czarny. Wszystkie jednak łączy obecność charakterystycznego, czerwonego łańcucha i zintegrowany z mostkiem koszyk.

Markę promuje specjalista PR, Lorenzo Martone, który od ręki wypromował nowy trend. Jego rowery cieszą się dużym powodzeniem wśród celebrytów, zwłaszcza tych ze świata mody, jak chociażby Karl Lagerfeld. Swój wpływ na to miała też niewątpliwie ekskluzywna sesja w „Vogue”. Za rower Martone trzeba zapłacić ok. 900 dolarów.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone