BMW serii 6 Coupe

bmw-6-series-book-of-luxury-4
Samochód nie nadaje się raczej dla osób, które lubią kryć się w cieniu i pozostawać niezauważone. Przyciąga wzrok tak, że trudno się za nim nie obejrzeć.

Test nowego BMW serii 6 Coupe odbyliśmy na trasie 1000 km (Warszawa-Kraków-Zakopane), kierując się do hotelu No Name Luxury Hotel & Spa w miejscowości Łapsze Niżne. Po drodze zrobiliśmy przystanek w najstarszym w Krakowie Hotelu Pod Różą, mieliśmy więc podróż pełną wrażeń. Hotel No Name to bardzo przyjemne, oddalone od zgiełku miejsce, w którym można naprawdę wypocząć blisko natury – polecamy wszystkim, którzy pragną wyciszyć się i oczyścić myśli. Nowe BMW serii 6 Coupe polecamy natomiast tym, którzy lubią ściągać na siebie uwagę! Samochód prezentuje się naprawdę imponująco, jest majestatyczny, elegancki, zarówno sportowy, jak i dystyngowany, łączy w sobie dynamiczną perfekcję i ekskluzywną elegancję. Zastrzeżenie jest jedno – nowe BMW gwarantuje luksusową wygodę podróżowania, ale przede wszystkim dla podróżujących z przodu. Tylna kanapa, chociaż wygodna, zapewnia już znacznie mniej miejsca. Niewątpliwym atutem pozostaje bagażnik, któremu daleko do ciasnego schowka – jak na auto sportowe, charakteryzuje się naprawdę dużą pojemnością (składane oparcia tylnych siedzeń pozwalają na zwiększenie pojemności z 460 do nawet 1265 litrów). Samochód jest wyposażony w silnik z technologią BMW TwinPower Turbo, ośmiobiegową sportową skrzynię automatyczną i przełącznik właściwości jezdnych. Pakiet technologiczny BMW EfficientDynamics z funkcją Auto Start Stop i trybem Eco Pro jest montowany standardowo we wszystkich modelach, bo też samochód może pochwalić się wyjątkowo bogatym wyposażeniem w standardzie. Dość wymienić reflektory z podgrzewanymi spryskiwaczami, automatycznie ściemniające się lusterka, czujniki zmierzchu i deszczu, podgrzewane fotele obszyte skórą, 2-strefową klimatyzację automatyczną i zestaw audio z 9 głośnikami.
Nowe BMW nikogo nie pozostawia obojętnym, przyciągał wzrok wszędzie, gdzie się znaleźliśmy. Dumny i atletyczny, niczym przyczajone do skoku dzikie zwierzę, wyróżnia się przemyślanymi detalami, jak klosze świateł, wloty powietrza czy końcówki wydechu. Od razu widać, że mamy do czynienia z funkcjonalnym i efektywnym samochodem sportowym – ale samochodem sportowym o nieprzeciętnej klasie i wyrafinowanej osobowości, z harmonijną sylwetką i luksusowo wyposażonym wnętrzem.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone