Fot. źródło: materiały prasowe

S’portofino #GRAMWGOLFA

W maju bieżącego roku S’portofino zrealizowało autorską sesję zdjęciową przedstawiającą kolekcje golfowe dla kobiet i mężczyzn. Zdjęcia wykonane zostały na terenie malowniczego pola Gradi Golf Club oraz w Pałacu w Brzeźnie. Partnerzy sesji, marka sp
Sesja fotograficzna zainaugurowała letnią kampanię #GRAMWGOLFA, której celem jest odzwierciedlenie emocji i wartości towarzyszącym chwilom spędzonym na polu golfowym. S’portofino zrywa ze stereotypem  ‘nudnego’ golfisty i promuje walory oraz przyjemności płynące z rozgrywek na greenie. Elegancja, harmonia, precyzja – słowa te doskonale oddają charakter sportu, który nie bez powodu każdego sezonu z
Book-Of-Luxury-Pure-Life-Experience-1

PURE Life Experiences

W tym tygodniu w Marrakeszu odbywają się coroczne spotkania dostawców najbardziej luksusowych podróży na świecie – PURE Life Experiences (9-12 listopad).
Book-Of-Luxury-Masuria-Arte-Volvo-XC90-1

Luksusowa podróż

Testowanie nowego Volvo XC90 okazało się czystą przyjemnością. Aż trudno uwierzyć, że tak potężna maszyna może prowadzić się równie lekko.
bmw-6-series-book-of-luxury-4

BMW serii 6 Coupe

Samochód nie nadaje się raczej dla osób, które lubią kryć się w cieniu i pozostawać niezauważone. Przyciąga wzrok tak, że trudno się za nim nie obejrzeć.
Fot. źródło 
www.newyorkpalace.com

Niezapomniany miesiąc miodowy

Hotele na całym świecie mają szczególnie ekskluzywne propozycje dla zakochanych, którzy pragną luksusowo świętować zaręczyny, ślub bądź miesiąc miodowy.
Mariusz Czerniewicz Book Of Luxury

Sport uczy życia

Pasja, bez której nie potrafi żyć, czyni Mariusza Czerniewicza lepszym człowiekiem.
Strona 1 z 212