Tuan Club Sport & Spa

Tuan Club Sport & Spa to nowoczesny kompleks sportowy oraz Day Spa. Miejsce stworzone dla  klientów prowadzących aktywny tryb życia, szukających jednocześnie spokoju i relaksu. Kompleksowość klubu i gabinetów spa oraz bogata oferta zajęć, także dla najmłodszych, pozwalają przyjemnie spędzić wolny czas razem z rodziną i przyjaciółmi.

Zgodnie z innowacyjną architekturą klubu wnętrze wykonano z najlepszej jakości materiałów budowlanych, w tym kamienia, szkła i egzotycznego drewna. Klub jest bogato wyposażony, m.in. w:

  • 6 kortów do tenisa Novacrylic Soft,
  • 5 kortów do badmintona Victor,
  • 2 korty do squasha McWill,
  • siłownię z 31 stanowiskami Technogym,
  • salę indoor cycling z rowerami Tomahawk,
  • 2 sale fitness,
  • basen rekreacyjny z częścią wellness (jacuzzi, sauny, łaźnie).

Tuan Club jest również organizatorem wielu turniejów tenisowych, badmintonowych oraz innych wydarzeń sportowych. Poza turniejami klub prowadzi lekcje tenisa dla uczniów piaseczyńskich szkół podstawowych – Tenis10. Dodatkowo w Akademii Tenisa umiejętności szlifuje około 100 dzieci. Dorośli mogą korzystać ze szkoleń indywidualnych z trenerami, a latem i zimą organizowane są obozy stacjonarne dla dzieci oraz obozy wyjazdowe dla dzieci i dorosłych.

Tuan Day Spa to miejsce chętnie odwiedzane i lubiane, w którym poczujesz się jak w domu, a dzięki kompleksowości usług zapragniesz tu spędzać długie godziny. Przypomnisz sobie, co to znaczy odprężenie i wytchnienie.

Wizyta w Tuan Day Spa sprawi, że zapomnisz o troskach dnia codziennego. Wspaniałe, nowoczesne i luksusowe zabiegi wykonywane przez świetnych specjalistów sprawią, że będziesz wyglądać minimum o dziesięć lat młodziej!

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone

Kontakt

Tuan Club Sport & Spa
ul. Geodetów 23e, Józefosław
05-500 Piaseczno
TEL. ±48 22 380 21 37
www.tuanclub.pl