Qbik Luxury Ladies Day

Fot. Konrad Grymin Fot. Konrad Grymin
20 stycznia 2015 roku w apartamencie Woronicza Qubik odbył się wyjątkowy event – kameralne spotkanie poświęcone kobietom.

W otoczeniu nowoczesnego, tonącego w kwiatach, zaprojektowanego w stylistyce loftów kompleksu mieszkaniowego, panie miały okazję zapoznać się z ekskluzywnym pokazem kolekcji stworzonej przez duet projektantów Piotra Sałatę i Radka Rocińskiego dla marki Thecadess. Szykowna kolekcja szturmem zdobyła serca celebrytek, w tym Natalii Siwiec, Joanny Krupy i Olgi Bołądź. Panie znakomicie odnalazły się w ofercie marki, stanowiącej mieszankę wielkomiejskiego luzu i dyskretnej, perfekcyjnie wykończonej elegancji. Idealnym wykończeniem pokazu były również buty marek Casadei i Giuseppe Zanotti.

Goście eventu wznosili toasty lampką Bellini bądź Prosecco, ufundowanymi przez firmę Wine Avenue, inni raczyli się Vodą Naturalną w dwóch smakach – kolagenową i miętowo-ogórkową. Delikatnych, pięknie zaprojektowanych kieliszków dostarczyła firma Table Art. Chętni mogli również posmakować orzeźwiającej kawy Nespresso. Zaproszone panie rozkoszowały się atmosferą luksusu, wytchnienia i relaksu, korzystając z jedynej w swoim rodzaju okazji, by poczuć się wyróżnione i rozpieszczone. Na zakończenie wieczoru wszystkie zgodnie stwierdziły, że tego typu imprezy powinny odbywać się zdecydowanie częściej!

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone