Fot. Mój Dom W Hiszpanii

Benefit na nowe czasy

Współczesny styl życia i pracy sprawił, że narodził się nowy trend w benefitach pracowniczych: dostęp pracowników do firmowych mieszkań w kurortach.
Współczesny styl życia i pracy sprawił, że narodził się nowy trend w benefitach pracowniczych: dostęp pracowników do firmowych mieszkań w kurortach. Jagoda od rana nurkowała w Marsa Alam w Egipcie, potem zjadła lunch. Za chwilę uruchomi laptop i zabierze się za rozliczenia z dostawcami. Kuba poranek spędził z rodziną w pałacu w Knossos, a po obiedzie zasiądzie do wideokonferencji działu marketi
Fot. źródło: materiały prasowe

Nowa inwestycja uzupełni historyczną zabudowę stolicy

Koncepcja projektantów zespołu urbanistycznego „Muranów Północny” sprzed ponad 60 lat doczekała się realizacji. W warszawskim Śródmieściu powstanie budynek mieszkalny klasy premium pod nazwą Park Place 3, będący uzupełnieniem powojennego planu zabudowy Muranowa. Projekt, który powstał pod okiem konserwatora zabytków, ma być nowoczesnym nawiązaniem do klasycznych, warszawskich kamienic, wpisującym się w plany rewitalizacji tej części miasta.
Fot. Konrad Grymin

Qbik Luxury Ladies Day

20 stycznia 2015 roku w apartamencie Woronicza Qubik odbył się wyjątkowy event – kameralne spotkanie poświęcone kobietom.
Fot. źródło: materiały prasowe

Nadmorski luksus

Na Zachodzie posiadanie prestiżowego apartamentu czy domu nad morzem to nie tylko przejaw luksusu, ale element stylu życia, cieszący się rosnącym zainteresowaniem również w Polsce.
EWA MINGE foto Sebastian Skalski

Kształty mojego świata

Stworzenie przedmiotu luksusowego dla ludzi nie może powstawać w oderwaniu od komfortu jego użytkowania – rozmowa z Ewą Minge.
MariSol Malibu otwarcie

Luksusowa rezydencja w Malibu

Gdzie można lepiej docenić perfekcję boskiej kreacji, jaką jest plaża, jak nie w Malibu? Dobrze wiedzieli o tym Beach Boys, komponując swoje „Surfin’ USA”…
Fot. źródło Cornerstone Architects

Luksusowa nieruchomość i co dalej?

Kiedy już zostaniemy właścicielem prestiżowej nieruchomości, stajemy przed dylematem, jak zaprojektować i urządzić wnętrze. Czego oczekują Polacy od architektów, którym zlecają to zadanie?