book-of-luxury-nova-dolna-3

STARY MOKOTÓW, NOVA DOLNA

Stary Mokotów, Nova Dolna. Nowoczesna inwestycja premium.
Pojawiła się na mapach u progu XIX wieku jako droga biegnąca wzdłuż strumienia ze skarpy do Wisły. Dziś ulica Dolna w Warszawie nie przypomina ścieżki w wąwozie, choć nadal znajduje się w otoczeniu zieleni – ogródków działkowych i licznych parków – i zachowuje klimat starej Warszawy. Obecnie to miejsce świetnie skomunikowane z centrum, z duszą, wokół którego powstają luksusowe inwestycje. Jedną z
Fot. źródło: materiały prasowe

Nowa inwestycja uzupełni historyczną zabudowę stolicy

Koncepcja projektantów zespołu urbanistycznego „Muranów Północny” sprzed ponad 60 lat doczekała się realizacji. W warszawskim Śródmieściu powstanie budynek mieszkalny klasy premium pod nazwą Park Place 3, będący uzupełnieniem powojennego planu zabudowy Muranowa. Projekt, który powstał pod okiem konserwatora zabytków, ma być nowoczesnym nawiązaniem do klasycznych, warszawskich kamienic, wpisującym się w plany rewitalizacji tej części miasta.
Fot. Konrad Grymin

Qbik Luxury Ladies Day

20 stycznia 2015 roku w apartamencie Woronicza Qubik odbył się wyjątkowy event – kameralne spotkanie poświęcone kobietom.
Fot. źródło: materiały prasowe

Nadmorski luksus

Na Zachodzie posiadanie prestiżowego apartamentu czy domu nad morzem to nie tylko przejaw luksusu, ale element stylu życia, cieszący się rosnącym zainteresowaniem również w Polsce.
EWA MINGE foto Sebastian Skalski

Kształty mojego świata

Stworzenie przedmiotu luksusowego dla ludzi nie może powstawać w oderwaniu od komfortu jego użytkowania – rozmowa z Ewą Minge.
MariSol Malibu otwarcie

Luksusowa rezydencja w Malibu

Gdzie można lepiej docenić perfekcję boskiej kreacji, jaką jest plaża, jak nie w Malibu? Dobrze wiedzieli o tym Beach Boys, komponując swoje „Surfin’ USA”…
Fot. źródło Cornerstone Architects

Luksusowa nieruchomość i co dalej?

Kiedy już zostaniemy właścicielem prestiżowej nieruchomości, stajemy przed dylematem, jak zaprojektować i urządzić wnętrze. Czego oczekują Polacy od architektów, którym zlecają to zadanie?