Wine & Dine Travels

Fot. źródło Wine & Dine Travels Fot. źródło Wine & Dine Travels

Luksusowe “szyte na miarę” podróże dookoła świata, czyli maestria w dopasowaniu programu do indywidualnych oczekiwań klientów, wirtuozeria wykonania i gwarancja niezapomnianych wrażeń: to właśnie Wine & Dine Travels. Oferta jest skierowana do najbardziej wymagających hedonistów, dla których „joie de vivre” stanowi filozofię życia… Nie brakuje wśród nich VIP-ów wraz z rodziną i przyjaciółmi, jak również zarządów spółek, ich kluczowych klientów i partnerów biznesowych. 

Szczególnym uznaniem firma cieszy się wśród klientów, dla których liczy się tylko najwyższa jakość oraz 100 % poufność, bezpieczeństwo i dyskrecja. Wine & Dine Travels to ekskluzywne podróże dookoła świata – lecz zawsze z lampką doskonałego wina w ręku. Czy będzie to lampka szampana podczas lotu balonem nad świątyniami Bagan w Birmie, czy kieliszek wina z przyjaciółmi na Wielkim Murze Chińskim, czy toast na uroki życia na Pustyni Namib, Wine & Dine Travels wraz ze swoimi fantastycznymi partnerami zadba o najdrobniejsze szczegóły!

Na polskim rynku firmę reprezentuje Magda Jongen-Chęciek, współwłaścicielka Wine & Dine Travels i siostrzanej marki Out of Africa – Private Luxury Safaris (www.out-of-africa.pl). Od 2002 roku organizuje luksusowe podróże na wymagającym rynku holenderskim i belgijskim, a od paru lat również polskim, gdzie ma coraz większe grono klientów. Magda ma dyplom z anglistyki i MBA, jest również członkiem dwóch ekskluzywnych klubów dla organizatorów luksusowych podróży na świecie: brytyjskiego PURE Life Experiences oraz szwajcarskiego Traveller Made.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

Wine & Dine Travels, Magda Jongen – Chęciek
Laarakkerweg 14
5061 JR Oisterwijk, Holandia
TEL. ±31 643 135 691
www.winedinetravels.pl