sPlace

Dawno już minęły czasy, kiedy luksus oznaczał ostentację i obnoszenie się z własnym bogactwem. Dzisiaj prawdziwym wymiarem luksusu jest wygoda: życia, użytkowania, funkcjonowania na co dzień. Ta idea wpisuje się w trend smart living. Realizacją tej koncepcji jest kompleks mieszkalny sPlace, powstający właśnie na warszawskim Żoliborzu.

Idea smart living sprowadza się do trzech podstawowych elementów: dogodnej lokalizacji, komfortu i estetyki. Dogodna lokalizacja oznacza taką, która łączy przyjemność mieszkania w cichej, eleganckiej, zielonej dzielnicy z bliskością centrum miasta. sPlace powstaje w sąsiedztwie metra, dzięki czemu do centrum Warszawy można się dostać błyskawicznie, a potem, po powrocie do własnego gniazdka – wyciszyć się, ukoić nerwy, zapomnieć o zgiełku i pośpiechu. Żoliborz, niegdyś uznawany za dzielnicę inteligencji, wciąż pozostaje miejscem prestiżowym. Do okolicy pasuje stonowany design i minimalistyczna architektura, nic krzykliwego, nic na pokaz. Dlatego też twórcy projektu sPlace do wykończenia elewacji użyli wyłącznie szlachetnych materiałów: blachy patynowej w kolorze rdzy, cegły, drewna, stali i szkła, rezygnując ze zwykłego tynku. Nad całością inwestycji czuwa hiszpański deweloper Layetana Developments Polska. Swoje doświadczenia przenosi na warszawski grunt, tworząc w stolicy nową definicję luksusu – dyskretnej elegancji, na którą składają się z pozoru drobne udogodnienia. Idealne rozwiązanie dla nowoczesnych klientów ceniących codzienny komfort. Najbardziej wymagający nabywcy będą zachwyceni ofertą dwupoziomowych sLoftów o powierzchni od 83 do ponad 170 mkw., z dwupoziomowym salonem i ogrodem na dachu. W budynku znajdą się apartamenty o zróżnicowanym metrażu, z opcją wyboru rozkładu mieszkania na etapie budowy.

Codzienne życie ułatwią proste, ale pomysłowe rozwiązania, takie jak system klucza centralnego sKey, jeden dla całego mieszkania wyłącznik światła, przyłącza do ładowania pojazdów elektrycznych na każdym stanowisku parkingowym oraz infrastruktura do instalacji inteligentnego systemu zarządzania apartamentem. Słowem – smart living w pełnej krasie. Innym udogodnieniem, które przypadnie do gustu wszystkim zabieganym i żyjącym w ciągłym pośpiechu, jest usługa „concierge”. Bilety na koncert? Żaden problem. Rezerwacja podróży? W każdej chwili. Zamówienie opieki nad dzieckiem? Z przyjemnością. Zresztą przestrzeń wspólna budynku została pomyślana tak, by można ją było łatwo zaadaptować do potrzeb rodzin z dziećmi.

Decydując się na kupno mieszkania w kompleksie sPlace, nie tylko czuwasz nad przyszłym wyglądem swojego wymarzonego gniazdka, zyskując pewność, że będzie idealne, lecz także inwestujesz w jakość życia i własne samopoczucie – w wartość, która nie ma ceny.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

DeFABRYKA
ul. Duchnicka
01-796 Warszawa
TEL. ±48 22 188 16 00
www.sPlace.com.pl