Blue Marlin

Sopot od dawna pełni zaszczytną funkcję letniej stolicy Polski. Nic więc dziwnego, że właśnie tu, wśród kolekcji światowych marek i domów mody, swoje miejsce znalazł prestiżowy obiekt Blue Marlin.

Blue Marlin łączy luksus, niepowtarzalny klimat i bliskość najpiękniejszych sopockich plaż. Rezydencję od plaży dzieli zaledwie 100 metrów, od molo – 600. Kupno apartamentu w takim miejscu to wybór określonego stylu życia. Współczesny wymagający klient nie jest już przywiązany do jednego miejsca, lecz otwiera się na wiele możliwości, jest mobilny, stale w ruchu. Ceni swój czas i możliwość delegowania obowiązków. Właśnie z myślą o takich potrzebach Blue Marlin został objęty serwisem pięciogwiazdkowego hotelu. Na mieszkańców czekają liczne udogodnienia i usługi, takie jak konsjerż, parking podziemny, bezpłatne Wi-Fi, stylowy lobby bar oraz klub fitness. Każdy będzie mógł zlecić obsłudze mycie samochodu, kupno biletów do teatru czy nawet świąteczne przygotowania.

Inwestycja składa się z dwóch dwupiętrowych budynków, w których znajduje się jedynie 19 apartamentów o zróżnicowanym metrażu, sięgającym 160 mkw. Niewielka liczba lokali zapewnia kameralność i gwarantuje poczucie prywatności, jednocześnie podkreślając ekskluzywność projektu. Przyszli właściciele apartamentów mają do dyspozycji dodatkową opcję, w ramach której będą mogli przekazać mieszkania firmie zarządzającej wynajmem. Dzięki temu apartament może się stać również zarabiającą na siebie inwestycją.

Zarówno na własny użytek, jak i w charakterze letniej rezydencji Blue Marlin spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Miłośnicy uroków nadmorskiego życia będą mogli się nim cieszyć nie tylko w ciepłe dni podczas słonecznych spacerów wzdłuż znajdującej się o krok plaży, ale także poza sezonem wakacyjnym.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

Blue Marlin Luxury Apartments Sopot
TEL. ±48 506 017 436
www.blue-marlin.pl