Angel Wawel

Apartament u stóp Wawelu

Historia budynku niegdyś zajmowanego przez zakon sióstr koletek sięga XVI wieku. Obecnie ówczesna siedziba zakonu wraz z przylegającymi do niej terenami jest gruntownie rewitalizowana – powstanie tam zespół apartamentów Angel Wawel.

Zostaną odnowione zarówno fasada budynku, jak i wnętrza oraz wielowiekowe polichromie. Ponadto powstanie nowa, nowoczesna część apartamentowa tworząca reprezentatywne patio. Projekt ogrodów został opracowany przez Matta Jamesa – znanego brytyjskiego projektanta zieleni.

Na terenie kompleksu znajdzie się 220 apartamentów. Do dyspozycji mieszkańców będą podziemne miejsca parkingowe, spa z basenem oraz strefa residence lounge, w której znajdą się: biblioteka, kino, sala gier, kącik dla dzieci i piwnica na wina. Do dyspozycji mieszkańców będzie również całodobowa usługa „concierge”.

Królewski Apartament

Na terenie inwestycji znajdzie się również prawie 700-metrowy apartament – największy penthouse w Polsce. Królewski Apartament będzie liczył cztery kondygnacje. Na poziomie zero zaplanowano hol wejściowy, strefę dla służby, dwie sypialnie oraz strefę rekreacji i spa z sauną, jacuzzi, strefą fitness i kinem domowym, a także indywidualnie zaprojektowanym tarasem. Na poziomie pierwszym znajdą się trzy sypialnie z własnymi łazienkami oraz biblioteka. Na kolejnym piętrze (dawna kaplica) deweloper zaplanował strefę dzienną – salon i jadalnię z kuchnią.

„Stworzyliśmy nowy synonim luksusu. Królewski Apartament zapewni przyszłemu właścicielowi komfort nowoczesnego stylu życia oraz elegancję i szyk europejskiej stolicy kultury. To propozycja dla tych, którzy z myśląc o przyszłości, już dzisiaj wybierają to, co najlepsze.”

Ron Ben Shahar, współwłaściciel Angel Wawel

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

Biuro sprzedaży Angel Wawel
ul. Szlak 50
31-153 Kraków
TEL. ±12 429 39 39
www.angelwawel.com