Mitsubishi Outlander 2016

Book-Of-Luxury-Mitsubishi-Outlander-56
Po raz pierwszy zaprezentowany podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku, Mitsubishi Outlander 2016 zapowiada nową erę i jakość w historii marki.

1 października 2015 roku odbyła się jego triumfalna premiera. Outlander to europejski bestseller Mitsubishi i jednocześnie auto, dzięki któremu do motoryzacyjnego słownika trafiło określenie „crossover”. Jego nowa wersja została jednak na tyle zmodyfikowana, że trudno tu mówić o lekkim odświeżeniu – to prawdziwa rewolucja. Mitsubishi Outlander 2016 przeszedł ponad 100 modyfikacji podwozia, przede wszystkim w celu poprawy jakości jazdy i obniżenia poziomu hałasu. Nowy jest również wygląd zewnętrzny i stylistyka wnętrza. Podczas premiery, która odbyła się w hotelu Sobienie Królewskie w Sobieniach Szlacheckich, Piotr Dudek – manager działu szkoleń oraz Marcin Szmyt – specjalista ds. technicznych Mitsubishi Motors, po kolei prezentowali publiczności nowe technologie. Podkreślali zalety cichego wnętrza, nową bezstopniową skrzynię biegów CVT, nowe zawieszenie i elementy konstrukcyjne zapewniające znakomite właściwości jezdne, płynną jazdę i dynamikę. Premierowy model przeszedł rygorystyczne testy drogowe po trasach dobranych tak, by jak najdokładniej sprawdzić jego osiągi i komfort prowadzenia. Z zewnątrz rzuca się w oczy pas przedni z przeprojektowanymi błotnikami, reflektorami w technologii LED, dolnymi segmentami drzwi i aluminiowymi obręczami kół o średnicy 18 cali. W środku można znaleźć nie tylko modyfikacje stylistyczne oparte o zastosowanie miękkich materiałów wysokiej klasy, nowe fotele i kierownicę, ale także innowacyjny system łączności Mitsubishi (MMCS) oraz system audio połączony z nawigacją satelitarną i wyświetlaczem. Istotne są również usprawnienia bezpieczeństwa, w tym system łagodzenia kolizji czołowych (FCM), system ostrzegania przed opuszczeniem pasa ruchu (LDW) i tempomat adaptacyjny (ACC). Dopełnieniem zmian jest gama 4-cylindrowych silników zmodernizowanych pod kątem niższej emisji CO2 i niższego spalania.
Nowy Outlander jest zatem nie tylko sprawniejszy technicznie i cichszy od poprzednika, ale również bardziej elegancki i dopracowany. Estetycznie wysmakowanie Outlandera można szczególnie docenić dzięki niezwykłemu filmowi, zrealizowanemu w technice mappingu 3D. Technika ta polega na wykorzystaniu kształtów i wypukłości brył, aby stworzyć nowy punkt odniesienia. Na bryle auta wyświetlane są stworzone przez artystów animacje, podkreślające innowacyjność nowego Outlandera.

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone