Exotic Car Club

ecc-tlo-2

Nieodłączną częścią luksusowego życia są ekskluzywne samochody. Auta od narodzin motoryzacji skupiają na sobie uwagę i są wyznacznikiem statusu materialnego oraz społecznego. Te najlepsze są jak wino – z wiekiem ich wartość rośnie i budzą podziw koneserów.

Patrząc na nasze drogi widać, czym kierują się Polacy przy kupnie samochodu. Względy praktyczne przeważają nad pozostałymi aspektami. Trudno się dziwić bowiem tzw. supercars, do których wzdychają w duchu kierowcy, są niezwykle drogie i raczej trudno dostępne w naszym kraju. Czy jednak na pewno?

Klub niezwykłych dżentelmenów

Jak się okazuje, rynek nadąża za marzeniami konsumentów. Wraz z upowszechnieniem się wypożyczalni samochodów, na rynku pojawiają się firmy oferujące szansę zrealizowania marzeń i wynajęcia wspaniałych maszyn. Marki takie jak: Bentley, Ferrari, Maserati i Lamborghini są w zasięgu miłośników motoryzacji.

– Firmę stworzyliśmy, aby dać klientom możliwość jeżdżenia najlepszymi samochodami świata – mówi Przemysław Waszczuk, prezes Exotic Car Club Polska. – Oferowane pojazdy to dobra wyjątkowe, obok których nikt nie może przejść obojętnie. Wśród klientów mamy zarówno cele+brytów z pierwszych stron gazet, miłośników motoryzacji, jak również zwolenników wygody i luksusu – wyjaśnia i dodaje: – Praktycznie każdy może teraz wypożyczyć samochód, o którym dotychczas tylko marzył, a który wydawał mu się do tej pory niedostępny.

Wrażenia z jazdy luksusowymi samochodami sportowymi są przeżyciem niezapomnianym. Żadne „zwykłe” auto nie jest w stanie zapewnić takich emocji. Doceniają to wszyscy, którzy choć raz mieli okazję przejechać się wyjątkowym kabrioletem Lamborghini lub sportowym modelem Bentleya. – Co ciekawe, klienci wypożyczają nasze samochody nie tylko na weekendowe wypady, wyjątkowe okazje, ale też na dłuższe okresy. Dzięki temu mogą z jednej strony wypróbować różne marki i modele, z których przecież każdy ma swoją niepowtarzalną „duszę”, ale też mogą korzystać z niech wtedy, gdy tego naprawdę potrzebują, nie przejmując się przy tym specyficznymi wymogami eksploatacji takich aut. Po prostu skupiają się tylko na czystej przyjemności z jazdy. – Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, oferujemy również możliwość ścigania się tymi samochodami na profesjonalnych torach, nie tylko w Polsce, organizujemy imprezy oraz inne wyjątkowe atrakcje „na zamówienie”.

Obsługa na najwyższym poziomie

Zapewniając produkty z „najwyższej półki”, należy dbać również o najlepsze standardy obsługi.

Przy wynajęciu samochodu. Exotic Car Club Polska oferuje indywidualną usługę consierge – poczynając od fachowej porady przy wyborze modelu, po przygotowanie do prowadzenia tych potężnych maszyn. Rynek już dostrzegł, że jest zapotrzebowanie na takie usługi. W roku 2013 Exotic Car Club Polska otrzymał tytuł Luksusowej Marki Roku między innymi właśnie za unikatowość oferty, jak i za podejście do klientów.

Warto dodać, że wyjątkowi są również klienci Exotic Car Club Polska. Są to bowiem osoby, które wiedzą, czego chcą, osiągnęły już w swoim życiu sukces, a równocześnie potrafią liczyć pieniądze i zdają sobie sprawę, że warto jest korzystać z prestiżowych samochodów zawsze wtedy, gdy jest ku temu okazja. Co ciekawe, przejażdżka Ferrari, Lamborghini, czy Bentleyem to również doskonały prezent. Wystarczy jeden telefon i … wyjątkowy samochód zostanie podstawiony w umówionym miejscu i czasie. Nie trzeba się też obawiać o swoje umiejętności. W zasadzie każdy, kto będzie chciał wynająć taki samochód, może skorzystać z przeszkolenia przeprowadzonego przez profesjonalistę, który pokaże, jak „ujarzmić” ponad pół tysiąca koni mechanicznych drzemiących pod maską. Warto więc zrealizować choć część swoich marzeń, wynająć taki samochód i przekonać się, jak to jest pędzić (bezpiecznie!) w pojeździe, którego wszyscy będą nam zazdrościć.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

Exotic Car Club
ul. Wołodyjowskiego 45
02-724 Warszawa
TEL. ±48 720 400 600
www.exoticcarclub.pl