TFWA 2019: Spojrzenie w przyszłość branży turystycznej

Fot. źródło: materiały partnera Fot. źródło: materiały partnera
Dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą detaliczną w branży turystycznej, jest tylko jedno miejsce, w którym chcieliby być między 29 września a 4 października 2019 r. - TFWA w Cannes we Francji.

Dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą detaliczną w branży turystycznej, jest tylko jedno miejsce, w którym chcieliby być między 29 września a 4 października 2019 r. – TFWA w Cannes we Francji. Tegoroczny program powrócił z nowym kierownictwem Alaina Maingreauda jako prezesa TFWA.

W tym roku głównym mówcą był były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair (1997-2007), który przemawiał do delegatów na konferencji w poniedziałek 30 września. Były Premier opowiedział o swoich doświadczeniach politycznych i podzielił się swoimi poglądami na temat Brexitu, polityki zagranicznej i innych kwestii geopolitycznych.

Po raz pierwszy goście mieli okazję poznać Laboratorium Innowacji TFWA podzielone na cztery kategorie: rozwiązania cyfrowe i technologia mobilna; zrównoważony rozwój i CSR; usługi dla detalistów; oraz projektowanie i badania w sklepie. W Laboratorium Innowacji TFWA było około 30 wystawców, w tym marki i lotniska zorientowane na technologię, które zaprezentowały pomysły i produkty z różnych obszarów, w tym technologii cyfrowej, projektowania w sklepie, aktywacji marek i zrównoważonego rozwoju.

Jako największe na świecie stowarzyszenie w międzynarodowym handlu detalicznym bezcłowym i turystycznym, TFWA powitało ponad 3000 marek zorientowanych na podróżnych i prawie 500 międzynarodowych wystawców.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone