Świat w zasięgu ręki

Fot. źródło Luxury Hotels Group Fot. źródło Luxury Hotels Group
Według Luxury Hotels Group luksusu nie da się łatwo zdefiniować - dla każdego jest czymś innym i wyjątkowym.

Podobnie jest z hotelami należącymi do tej jeszcze niedużej, ale prężnie rozwijającej się międzynarodowej grupy.
Luxury Hotels Group to wyjątkowa kolekcja nadzwyczajnych nieruchomości w najbardziej pożądanych miejscach na świecie, w których dba się o indywidualne upodobania gości. Obsługa zaspokaja wszelkie zachcianki klientów, nigdy nie zapominając o ich szczególnych preferencjach. LHG wyznacza najwyższe standardy. Dla klientów ceniących luksus, nieruchomości z portfolio LHG są gwarancją jakości. Pobyt w jednej z nich to świadomość dokonania najlepszego wyboru i gwarancja doskonale spędzonego czasu w wybranym miejscu.
Dla hotelarzy, to zaufane partnerstwo. Bycie partnerem Luxury Hotels Group jest oznaką prestiżu i wartością dodaną dla nieruchomości. Niezależne hotele, które reprezentowane są przez grupę LHG, zyskują na reputacji, nie tracąc wyjątkowości własnej marki.
Stając się partnerem LHG hotelarze polepszają rozpoznawalność swojej nieruchomości, jej globalny zasięg, a jednocześnie zachowują indywidualny charakter i zwiększają swoje dochody.
Nieruchomościom skupionym w LHG nie brakuje charakteru. Choć zrzeszeni są również prawdziwi giganci, tacy jak renomowana Corinthia Group, Luxury Hotels Group specjalizuje się w reprezentowaniu niezależnych, ekskluzywnych nieruchomości, jedynych i niepowtarzalnych perełek, dla których indywidualność i autentyczność są najwyższymi wartościami. Od zawsze mniej znane, lecz nie mniej luksusowe hotele butikowe, cieszą się dużą popularnością pośród wytrawnych podróżników ceniących oryginalność i najwyższą jakość, za którą są skłonni dodatkowo zapłacić.
Należą do nich londyńskie: 85-pokojowy hotel Belgraves, a Thompson lub bajecznie oryginalny 129-pokojowy Flemings Mayfair, który znajduje się w jednej z najbardziej luksusowych dzielnic w samym sercu miasta. Jest też wyróżniający się swoim charakterem nowy M by Montcalm, który otworzono w tym roku w jednej z najbardziej dynamicznych dzielnic Londynu. Ten eklektyczny, luksusowy hotel uosabia energię londyńskiego Tech City, w którym się mieści.
W swoim podejściu do biznesu Luxury Hotels Group różni się od swoich bardziej tradycjonalnych konkurentów. Grupa korzysta z nowoczesnych technologii cyfrowych oraz najnowszych trendów. Dlatego nieruchomości należące do LHG tak chętnie wybierane są przez podróżnych zaznajomionych z najnowszymi technologiami. Ma to również wpływ na dobór indywidualnej taktyki biznesowej oraz użytych technologii, które będą wartością dodaną każdej nieruchomości.
Podróżnym, którzy coraz częściej nie przestają być online, łatwiej jest znaleźć i zarezerwować wybrany hotel dzięki swojemu urządzeniu mobilnemu, ponieważ każda oferta wygląda tak samo dobrze na tym urządzeniu, jak na komputerze stacjonarnym.
Luxury Hotels Group wie, że pośredniczy nie tylko w wynajmie luksusowych nieruchomości, ale i w dzieleniu się doświadczeniami ze swoimi partnerami, pomagając tym samym w realizacji aspiracji nowego pokolenia podróżników ceniących luksus.

www.luxuryhotelsgroup.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone