Hotel Mikołajki *****

book-of-kuxury-hotel-mikolajki-1
Hotel Mikołajki ***** to piękny, nowoczesny i malowniczo położony obiekt na jeziorze Mikołajskim.

Zbudowany na Ptasiej Wyspie oferuje bardzo wiele udogodnień – w tym szczególnie dla żeglarzy z uwagi na przystań otaczającą hotel. Co więcej, część pokoi zlokalizowana na parterze posiada bezpośrednie wyjścia do zacumowanych przy hotelu łodzi.

Zarówno design, jak i standard wyposażenia Hotelu Mikołajki zadowolą nawet najbardziej wymagające gusta. Projekt obiektu był nagradzany i stał się wizytówką regionu opisywaną wielokrotnie w prasie branżowej i lokalnej. Ponadto, turyści cenią sobie dogodne położenie hotelu w samym centrum Mazur. Dzisiaj, wybierając się do niego warto rozważyć również przylot samolotem na nowo otwarte lotnisko w Szymanach.

Hotel Mikołajki słynie z serwowania doskonałej kuchni. Wykwintne, autorskie potrawy są wyważonym połączeniem lokalnych produktów z elementami kuchni świata. Kolejną atrakcją, dla której warto odwiedzić to miejsce, jest doskonale wyposażone centrum Spa & Wellnes, posiadające kilka różnorodnych saun i komfortowy basen. Wszyscy, którzy kochają relaks, znajdą tam upragnione wyciszenie. Ciekawym rozwiązaniem są prysznice „wrażeń”, gdzie przy kojących dźwiękach natury – a dla bardziej żądnych atrakcji – przy grzmotach piorunów, można odbyć wodny masaż. Hotel oferuje też kilka gabinetów, w których można poddać się profesjonalnym zabiegom upiększającym i zdrowotnym, a dla miłośników swobodnej rekreacji dostępny jest obszerny basen z widokiem na port.

Lokalizacja hotelu zapewnia mnóstwo możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, samotnie lub w większym gronie. Hotel wypożycza rowery, można więc zaplanować zwiedzanie na przykład rezerwatu Łukajno lub parku dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Z kolei wielbiciele historii na pewno będą zadowoleni z możliwości zwiedzania Wilczego Szańca w Gierłoży.

Podsumowując, Hotel Mikołajki ***** to perła luksusu otulona przepięknym jeziorem. Może stanowić zarówno doskonałe zaplecze do żeglarskich wypraw w wiosenno-letnim sezonie, jak i stanowić ostoję spokoju i relaksu w nieco chłodniejsze dni. Pięciogwiazdkowy standard pozwala wypocząć i spędzić czas dokładnie tak, jak się tego oczkuje.

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone