Book Of Luxury Hotels

Book_Of_Luxury_Hotels_2015-okladka-www
Katalog wyjątkowych miejsc, przydatnych adresów i praktycznych informacji, który pomoże Państwu zaplanować romantyczny weekend, urlop z rodziną a nawet podróż służbową.

Nic nie robi tak dobrze ciału i duszy, jak odrobina luksusu. To, co uważamy za luksus, jest bardzo indywidualną sprawą. Dla jednych to będzie najwyższej klasy samochód i piękny apartament w prestiżowej lokalizacji, a dla innych wolnych czas, w którym nic i nikt nie będzie go absorbował.

W jednej z naszych publikacji dr Irena Eris powiedziała, że „…luksusem jest znalezienie równowagi w codziennym życiu, umiejętne korzystanie z wolnego czasu, realizacja pasji i marzeń. Luksus to możliwość posiadania wyboru i podejmowania decyzji według kryterium „mogę”, „mam ochotę”.

Żyjąc w biegu, w ferworze pracy i natłoku obowiązków warto pamiętać o chwili relaksu. Weekendzie z przyjaciółmi, urlopie z rodziną lub romantyczną podróżą z ukochaną osobą.
Jakie miejsce będzie odpowiednie? Jedni kochają spokój nad wodą, inni wolą góry, a jeszcze inni najlepiej odpoczywają w mieście.
Dlatego tym razem postanowiliśmy wydać Book Of Luxury Hotels, publikację poświęconą luksusowym hotelom i podróżom. Katalog wyjątkowych miejsc, przydatnych adresów i praktycznych informacji, który pomoże Państwu zaplanować romantyczny weekend, urlop z rodziną a nawet podróż służbową. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone