Fot. źródło: materiały partnera

TFWA 2019: Spojrzenie w przyszłość branży turystycznej

Dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą detaliczną w branży turystycznej, jest tylko jedno miejsce, w którym chcieliby być między 29 września a 4 października 2019 r. - TFWA w Cannes we Francji.
Dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą detaliczną w branży turystycznej, jest tylko jedno miejsce, w którym chcieliby być między 29 września a 4 października 2019 r. - TFWA w Cannes we Francji. Tegoroczny program powrócił z nowym kierownictwem Alaina Maingreauda jako prezesa TFWA. W tym roku głównym mówcą był były premier Wielkiej Brytanii Tony Blair (1997-2007), który przemawiał do delegat
Fot. źródło: materiały prasowe

Diune Hotel***** & Resort

Diune Hotel & Resort to esencja nadmorskiego stylu i miejsce dla wymagających, położone na wydmach, zaledwie 20 m od plaży.
book-of-kuxury-hotel-mikolajki-1

Hotel Mikołajki *****

Hotel Mikołajki ***** to piękny, nowoczesny i malowniczo położony obiekt na jeziorze Mikołajskim.
Book_Of_Luxury_Hotels_2015-okladka-www

Book Of Luxury Hotels

Katalog wyjątkowych miejsc, przydatnych adresów i praktycznych informacji, który pomoże Państwu zaplanować romantyczny weekend, urlop z rodziną a nawet podróż służbową.
Fot. źródło Skyscanner

Jakie będą hotele w 2024 roku?

Kilkudziesięciu wydawców, futurologów i researcherów puściło wodze wyobraźni, odpowiadając na pytanie: „jak będą wyglądały hotele przyszłości?”.
Fot. źródło Luxury Hotels Group

Świat w zasięgu ręki

Według Luxury Hotels Group luksusu nie da się łatwo zdefiniować - dla każdego jest czymś innym i wyjątkowym.