Manor House Spa – Pałac Odrowążów

Termy Zamkowe oranzeria palacowa MANOR_DSC_2338

Czy można jednocześnie przenieść się do przeszłości i zanurzyć w nowoczesności, poddawać się zarówno słowiańskim, jak i japońskim rytuałom? Gwarantuje to pobyt w zabytkowym kompleksie Manor House Spa – Pałac Odrowążów w Chlewiskach koło Szydłowca.

Położony zaledwie 120 km od Warszawy zespół pałacowo-parkowy Manor House Spa to niezwykłe połączenie 900-letniej historii i tradycji z luksusem i najnowocześniejszymi rozwiązaniami spa i wellness. Tutejsze spa jako jedyne w Polsce daje możliwość poddania się równocześnie słowiańskim rytuałom zdrowia w Witalnej Wiosce® Spa, japońskim kąpielom Ofuro, leczniczemu i relaksującemu oddziaływaniu wody w Rzymskich Łaźniach i bezchlorowym Basenie Ery Wodnika oraz masażom dźwiękiem za pomocą tybetańskich gongów i śpiewających mis.

Apartamenty dla gości znajdują się w zabytkowych wnętrzach Pałacu Odrowążów i Stajni Platera oraz nowo wybudowanych Termach Zamkowych. Spacer pośród wiekowych drzew to niepowtarzalna okazja odbycia sylwoterapii. Dobra energia tego miejsca sprawia, że już kilkudniowy pobyt pozwala odpocząć tak, jakby spędziło się tutaj wiele tygodni.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

Manor House Spa – Pałac Odrowążów
26-510 Chlewiska k. Szydłowca
TEL. ±48 628 70 61
www.manorhouse.pl