Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów

Book-Of-Luxury-Uroczysko-Siedmiu-Stawow-14

W sercu Dolnego Śląska, zaledwie 40 km od Wrocławia, mieści się klimatyczne Uroczysko Siedmiu Stawów – hotel, w którym każdy z gości znajdzie najbardziej odpowiednią dla siebie formę wypoczynku. Pierwszą z licznych zalet Uroczyska jest niepowtarzalna atmosfera wykwintnych wnętrz XVI-wiecznego, renesansowego zamku, odrestaurowanego według nowoczesnych standardów, ale z poszanowaniem wartości historycznej. Zamek jest częścią większej kompozycji przestrzennej, na którą składają się dawny folwark, mury obronne z bramami oraz park krajobrazowy z siedmioma stawami. Otoczenie pięknie zachowanego i starannie pielęgnowanego starodrzewu wycisza, poprawia nastrój, zachęca do zadumy.
Do dyspozycji wypoczywających są 33 luksusowe, komfortowo wyposażone pokoje. Idealny na wyjątkowe okazje jest przestronny i stylowy apartament z jacuzzi Prestige Senior Suite. Jacuzzi mieści się na należącym do apartamentu tarasie, z którego rozciąga się wspaniały widok na całą okolicę.
Na terenie obiektu dostępny jest kryty basen i zaplecze fitness, gdzie można poddać się rozmaitym zabiegom, skorzystać z sauny oraz wanny z hydromasażem. W trosce o wypoczynek gości przygotowano wydzielone trasy do joggingu i nordic walkingu, a także zarybiony staw dla wędkarzy. Smakosze natomiast docenią zalety hotelowej restauracji, gdzie serwowane są autorskie dania inspirowane tradycyjną polską kuchnią.
Goście mogą skorzystać z bogatej oferty pierwszego w Polsce wzorcowego SPA by L’Occitane, stworzonego we współpracy z uznaną francuską marką L’Occitane.
Uroczysko Siedmiu Stawów zostało pomyślane i zaprojektowane jako miejsce ekskluzywne, ale jednocześnie ekologiczne. Podczas renowacji zamku niekorzystny wpływ przedsięwzięcia na otoczenie został zredukowany do minimum. To dzięki temu dzisiaj goście mogą wciąż cieszyć się dziewiczą urodą tego miejsca, czerpiąc siłę i inspirację z otaczającej natury.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

Hotel Uroczysko Siedmiu Stawów
Gola Dzierżoniowska 21
58-217 Niemcza
www.uroczysko7stawow.pl