Hotel Przystań & SPA

Book-Of-Luxury-Hotel-Przystan-2

Zachwycające miejsce w sercu Warmii i Mazur.

Minimalistyczny design, niezwykłe połączenie drewna i szkła, ogrody na dachu, luksusowe apartamenty, urzekający widok na jezioro, prywatne molo i plaża, a dokoła nieskazitelna warmińsko-mazurska przyroda. Hotel Przystań & SPA zachwyca pod każdym względem. Leży w Olsztynie, nad samym brzegiem malowniczego jeziora Ukiel. Widok na jego wody rozpościera się z hotelowego basenu oraz większości pokoi, a z niektórych prowadzą do niego prywatne pomosty. Śniadanie przygotowane ze zdrowych i świeżych regionalnych produktów zjedzone na tarasie to niezapomniane przeżycie. W lecie posiłek można zjeść na prywatnej plaży, a śniadanie zostanie podane w piknikowym koszu. Hotelowa restytucja Port serwuje kuchnię orientalną (specjalnością są dania z woka oraz aromatyczne zupy) oraz świeże ryby z ekologicznej hodowli EcoBarra oraz Barramundi. Z resztą amatorzy dobrego jedzenia doskonale znają to miejsce, ponieważ od wielu lat funkcjonuje tutaj najlepsza w Olsztynie restauracja ze świeżymi rybami.
Okolice hotelu to idealne miejsce do spacerów, uprawiania nordic walking oraz wycieczek rowerowych (24 km ścieżek). Sprzęt można wypożyczyć w hotelu, podobnie jak kajaki, łódki, motorówki. Ponadto o relaks gości dba personel strefy Wellness i SPA. Do dyspozycji jest sauna, basen, siłownia oraz pięć gabinetów zabiegowych. Dostępne są masaże relaksujące, zabiegi upiększające i odmładzające zarówno na twarz, jak i ciało. SPA pracuje na doskonałych kosmetykach: Decleor, Carita i Skinceuticals.
Hotel przyjazny jest również dla rodzin z dziećmi. Oprócz standardowych udogodnień, proponuje wiele atrakcji i zajęć specjalnie z myślą o najmłodszych. W bajkowym pokoju zabaw na maluchy czekają zabawki sensoryczne i edukacyjne, basen z kolorowymi piłeczkami, kącik gier i malowanek oraz zabawy i aktywności prowadzone przez animatora.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

Przystań Hotel & SPA
Żeglarska 4
10-160 Olsztyn
TEL. ±48 89 651 90 00
www.hotelprzystan.com