Hotel AQUARIUS SPA

Pierwszy i jedyny hotel w Polsce spośród 99 hoteli na świecie nagrodzony przez opiniotwórczy portal Holiday Check na podstawie wysokich ocen gości. Warto sprawdzić osobiście.

Hotel AQUARIUS SPA w Kołobrzegu to miejsce położone w otoczeniu urokliwego parku, zaledwie kilka kroków od morza i pięknej piaszczystej plaży.

Wyjątkowa przestrzeń hotelu pozwoli Ci poczuć się swobodnie. W tym niezwykłym miejscu łączącym piękno architektury, wysmakowany design oraz szlachetne wykończenia wnętrz poczujesz, że Twoje ciało odpoczywa, natchnione energią morza i słońca. Pozwól sobie na chwile wytchnienia w bajecznym Aquacenter albo czerpanie przyjemności z dobroczynnego ciepła saun. W centrum spa nasi specjaliści odkryją przed Tobą sekrety wyszukanych zabiegów na twarz i ciało, wprowadzą Cię w świat kąpieli, masaży i rytuałów. Hotelowa restauracja Horyzont przyciąga niepowtarzalną atmosferą i finezją smaków serwowanych potraw, a mistrzowska obsługa sprawi, że poczujesz się tutaj wyjątkowym gościem. Klasyczny styl Klubu Bilardowego nada wyjątkowy charakter każdemu spotkaniu towarzyskiemu, a magia świateł i dźwięków Aquarius Disco & Pub pokaże Ci inną stronę nocy.

Wszystko to w hotelu, który przywiązuje szczególną uwagę do ekologii – od konstrukcji budynku po codzienne działania.

U nas złapiesz wiatr w żagle…

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone

Kontakt

ul. Kasprowicza 24
78-100 Kołobrzeg
TEL. ±48 94 35 36 500
www.AquariusSPA.pl