Lev Kallos stworzy dla ciebie perfumy

Fot. informacja prasowa Fot. informacja prasowa
Perfumy to bardzo osobiste doświadczenie. Wielu prób i błędów wymaga znalezienie tego jedynego, „naszego” zapachu.

Takiego, który w pełni wyrażałby naszą osobowość, pasował do stylu, wtapiał się w tryb życia i idealnie komponował z zapachem skóry. Lev Kallos proponuje coś więcej – perfumy indywidualnie szyte na miarę.

Lev Kallos, od dwunastu lat mieszkający w Londynie, zawsze miał słabość do mody, a do perfum w szczególności. Zawsze starał się łączyć własne prywatne pasje z życiem zawodowym. Dlatego przez wiele lat współpracował z wytwórniami fonograficznymi jako producent i agent gwiazd, prywatnie bowiem jest wielbicielem muzyki, zwłaszcza lat 70., i posiadaczem ogromnej kolekcji unikalnych płyt. Ta sama zasada tyczy się świata zapachów. Lev ten świat uwielbia i uwielbia zaludniać go po swojemu. Swoją drogę zaczął od zdobywania niezbędnej wiedzy: jest posiadaczem dyplomu perfumiarskiego sygnowanego przez szkołę Molinard w Grasse, gdzie wyprodukował swój pierwszy zapach, Un Peu Dictateur. Od tego czasu nieustannie zdobywa nowe informacje w kwestii ingrediencji, właściwości olejków eterycznych, sposobów ich mieszania i utrwalania. Ma szczególną słabość do kilku luksusowych ekstraktów – zarówno tych naturalnych, jak osmantus, lipa, róża damasceńska, irys, wanilia, mech dębowy czy fiołek, jak i syntetycznych: champagne, gorzka czekolada, proch strzelniczy, benzyna, skóra.

W pełni wyżywa się podczas prywatnych sesji z klientami. To właśnie wtedy dobiera składniki, które wpisują się w osobiste preferencje jego zleceniobiorców. Taka sesja trwa zazwyczaj kilka godzin. W tym czasie Lev sugeruje zapachy, zadaje pytania, ustala proporcje. W drodze współpracy tworzą wspólnie unikalny projekt końcowy. Gotowe perfumy trafiają do kryształowej butli o pojemności 100 ml, umieszczonej w specjalnie zaprojektowanym pudełku. Dodatkowy bonus to odkręcana buteleczka ze sprayem o pojemności 12 ml – specjalnie do torebki. Można również zamówić sobie olejki do masażu i zapachy do pomieszczeń w spersonalizowanej nucie. Dostępne są vouchery, które mogą posłużyć za prezent dla bliskiej osoby na każdą okazję. Któż by się nie ucieszył z możliwości skorzystania z prywatnej sesji perfumeryjnej?

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone