Kalendarze Lavazza i Loyd na 2014 rok – magia smaków i aromatów

Lavazza Loyd Book of Luxury Justyna Steczkowska
Barwnie, będzie smacznie i niesłychanie kolorowo w kalendarzach Lavazzy i Loyda.

W kalendarzu Loyda gwiazdą ponownie jest ambasadorka marki Justyna Steczkowska. Charyzmatyczna i uwodzicielska piosenkarka występuje w dwunastu różnych wcieleniach, po jednym na każdy miesiąc. Każda fotografia jest magiczną stylizacją inspirowaną smakami owocowych herbat Loyd. Gwiazda pozuje m.in. w wianku z dzikiej róży i czerwonych jabłek, w otoczeniu owoców pigwy i mirabelek, a nawet rabarbaru. Egzotyczna uroda Justyny Steczkowskiej rozkwita w oprawie owocowych impresji, a ona sama jest zachwycona ideą:
– Kocham owoce, ich naturalne piękno, kolor i smak oraz nieporównywalny z niczym aromat natury. Herbaty Loyd zawierają w sobie to wszystko – mówi.
Justyna Steczkowska wspomina sesję zdjęciową jako pełną dobrej energii i radosnej kreatywności. Ten pogodny nastrój emanuje z każdej fotografii: są w nim harmonia i spokój, jakie dają smakowanie herbaty w wolnej chwili, a także afirmacja natury i radość wyrażająca się w ponadczasowej myśli „carpe diem”. Często zapominamy o tym, jak ważne jest celebrowanie chwil. Dzięki kalendarzowi Loyd w 2014 roku łatwiej o tym pamiętać.
Kalendarz nosi nazwę Magiczny Horyzont Smaków Loyd. Jak tłumaczy Sylwia Mokrysz z zarządu Mokate SA, nazwa ma przywodzić na myśl coś szerokiego i inspirującego – jak paleta smaków herbat Loyd. Nawiązuje ponadto do hasła związanego z marką – „Magic Experience”.
Także w tegorocznym kalendarzu Lavazzy nie brakuje aromatów ani smaków. Bohaterami zdjęć są najsłynniejsi na świecie szefowie kuchni. Na fotografiach, których autorem jest Martin Schoeller, widnieją m.in. Ferran i Albert Adrià, Michel Bras, Massimo Bottura, Antonino Cannavacciuolo, Carlo Cracco oraz Davide Oldani. Projekt nosi nazwę „Inspiring Chefs”. Co roku kalendarz Lavazza afirmuje włoski styl życia, tym razem poprzez pryzmat gotowania. O jednych mistrzach kuchni można powiedzieć, że są filozofami gotowania, inni żonglują smakami i inspiracjami, jeszcze inni – sięgają do natury bądź do tradycyjnych przepisów kuchni ludowej. Łączy ich jedno – wszyscy znajdują w ciągu dnia cenne chwile na to, by się uraczyć filiżanką mocnej, pachnącej kawy, dzięki której każde doświadczenie staje się pełniejsze, a każdy moment – wart zapamiętania.
Takie przesłanie niosą oba kalendarze – i Loyda, i Lavazzy. Miesiąc za miesiącem upływa wprawdzie nieubłaganie, ale to od nas zależy, ile magii jesteśmy w stanie wydobyć z każdego dnia. Kubek pysznej herbaty czy filiżanka aromatycznej kawy potrafią ożywić nawet najbardziej monotonny wieczór.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone