Campo Modern Grill

Fot. źródło: materiały prasowe Fot. źródło: materiały prasowe
Wrocławska restauracja zwyciężyła w prestiżowym konkursie w Londynie.

Restauracja Campo Modern Grill wygrała nagrodę w kategorii „Restaurant” w międzynarodowym konkursie WIN Awards w Londynie. Pokonała m.in. lokale z Wielkiej Brytanii, Australii i Hong Kongu.

Jury uznało, że wystrój restauracji jest najpiękniejszy na całym świecie, a swój wybór uzasadniło: „Projekt ma wyrazisty charakter ze starannie przemyślanymi rozwiązaniami, które zostały znakomicie zrealizowane. To wyjątkowe wnętrze zdecydowanie wyróżniło się konsekwentnym i sugestywnym stylem wizualnym. Odważne użycie ciemnej palety kolorystycznej skupia uwagę na użytych materiałach i ich teksturach. Niezwykła dbałość o detale jest obecna także w identyfikacji wizualnej i akcesoriach, prowadzi spójny dialog z gośćmi restauracji”.

Wnętrze Campo zostało zaprojektowane przez Buck.Studio. Pracownia tworzy oryginalne, inspirujące i spójne projekty przedsięwzięć usługowych i gastronomicznych w Polsce i zagranicą,

Campo Modern Grill to współczesny grill house serwujący argentyńskie steki i autorskie menu z akcentami kuchni Ameryki Południowej. Miejsce, w którym prostota i szczerość grają główną rolę zarówno we wnętrzu jak i na talerzu.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone