Fot. źródło: materiały prasowe

Campo Modern Grill

Wrocławska restauracja zwyciężyła w prestiżowym konkursie w Londynie.
Restauracja Campo Modern Grill wygrała nagrodę w kategorii "Restaurant" w międzynarodowym konkursie WIN Awards w Londynie. Pokonała m.in. lokale z Wielkiej Brytanii, Australii i Hong Kongu. Jury uznało, że wystrój restauracji jest najpiękniejszy na całym świecie, a swój wybór uzasadniło: „Projekt ma wyrazisty charakter ze starannie przemyślanymi rozwiązaniami, które zostały znakomicie zrealizow
akademia-whisky-miele-book-of-luxury-wealth-solutions-1

Akademia whisky z Miele

Spotkanie w warszawskim Miele Experience Center zgromadziło tych, którzy kochają rozpieszczać swoje podniebienie.
Fot. źródło: materiały prasowe

Riedel Glass Tasting: filozofia szkła.

Kieliszek źle dobrany do wina daje gorszy efekt, niż plastikowy kubek. Właściwy kieliszek może wydobyć najlepsze cechy przeciętnego, a nawet złego wina, a nieodpowiedni - pozbawić charakteru najbardziej wybitny trunek.
Fot. źródło www.mirror.co.uk

Koktajl na cześć Grace Jones

Restauracja Gigi w londyńskiej dzielnicy Mayfair serwuje drink, który zdaniem jego twórców jest obecnie najdroższym na świecie.
Rocket EspressoR58 Book Of Luxury

Marzenie domowego baristy

Ekspres Rocket R58 to niezwykle eleganckie urządzenie, idealne zarówno w warunkach domowych, jak i jako element profesjonalnego wyposażenia kawiarni.
Fot. źródło Solent News & Photo Agency

Luksusowy smak kiełbasy

Trudno sobie wyobrazić równie proste danie jak kiełbasa z ziemniakami. Nieskomplikowane w obsłudze i tanie w eksploatacji. A może jednak nie?
Aerial shot of our hotel

Ithaa, podwodna perła Malediwów

Ithaa w języku malediwskim oznacza „macicę perłową”. Całkiem adekwatna nazwa dla restauracji, która mieści się pięć metrów pod poziomem morza. To pierwszy tego typu lokal na świecie.