OTWARCIE SIEDZIBY YOUR ART MAISON GALLERY

Fot. źródło: materiały prasowe Fot. źródło: materiały prasowe
Wrażliwość na sztukę to otwartość na piękno. To umiejętność patrzenia i widzenia. To umiejętność dostrzegania. Namiętność do sztuki, to potrzeba odpowiedniej estetyki w każdym momencie dnia. Z tej potrzeby powstało Your Art Maison Gallery, miejsce niezwykłe i wykraczające poza tradycyjną galerię sztuki.

11 kwietnia 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie Your Art Maison Gallery we wspólnej przestrzeni z Showroomem Space Design. Wyjątkowy event, który połączył sztukę z designem na najwyższym poziomie, zgromadził liczne grono koneserów i mecenasów sztuki.  Na 3 piętrach Space Design zaprezentowane zostały wybrane prace artystów ze światowym dorobkiem, twórców doskonale znanych wśród kolekcjonerów sztuki zarówno na rynku polskim, europejskim, jak i światowym.

Your Art Maison Gallery powstało z miłości do sztuki współczesnej XX oraz XXI wieku. Jej założycielkami są Krystyna i Joanna Polus, matka i córka, kolekcjonerki sztuki i jej pasjonatki, które osobiście przywitały i oprowadzały gości po galerii. Wydarzenie było też okazją do spotkania i rozmowy z wybranymi artystami, których prace znalazły się w przestrzeni galerii.

Z galerią współpracują między innymi Bogumił Książek – artysta ceniony przez kolekcjonerów z Włoch, Grecji i Wielkiej Brytanii oraz rzeźbiarz Bronisław Krzysztof, którego prace znajdują się w kolekcjach arystokratów francuskich i angielskich. W gronie osobowości twórczych związanych z galerią są także między innymi Ivo Nikić, Julia Curyło, Paul Bik czy Tomasz Górnicki. Galeria Your Art Maison ma w planach także wystawy w takich miejscach jak Paryż, Londyn czy Dubaj.

Do tej pory galeria organizowała wystawy na zasadach pop up gallery. Teraz przyszedł czas na stałe miejsce ekspozycji prac i spotkań z klientami w Warszawie.

Stacjonarna siedziba Your Art Maison Gallery w przestrzeni Space Design jest wyjątkowym miejscem, gdzie sztuka przeplata się z designem, wzajemnie na siebie oddziałuje, inspiruje i doskonale uzupełnia.

*****

Showroom Space Design to wyjątkowy koncept mający na celu maksymalne udogodnienie procesu wyposażenia wnętrz wymagającego klienta zarówno indywidualnego jak i kontraktowego. Zlokalizowany w samym centrum Warszawy,
w starej czynszowej kamienicy przy Placu Dąbrowskiego obejmuje powierzchnię prawie 600 m².

Elegancka przestrzeń wypełniona została starannie dobranymi luksusowymi elementami wyposażenia wnętrz najlepszych światowych marek. Zachęca ona klientów do czerpania inspiracji z aranżacji przestrzeni, obejrzenia i wypróbowania mebli. Bogaty zbiór próbników ułatwi dobór wykończeń tworzących spójną całość. Showroom Space Design zapewnia pomoc przy wyposażaniu każdego z pomieszczeń – od elementów wykończeniowych poprzez oświetlenie, armaturę, ceramikę, AGD, meble, akcesoria. Space design jest oficjalnym przedstawicielem takich marek jak: B&B Italia, Maxalto, Moooi, Meridiani, Zanotta, Zucchetti, KOS, Gaggenau, Roll&Hill, Workstead.

Biuro Projektowe Space Design to zespół młodych, doświadczonych, energicznych projektantów. Tworzy i realizuje projekty w pełnym zakresie wedle potrzeb
i preferencji. Współpracuje z klientami indywidualnymi, kontraktowymi oraz deweloperami. Po zakończeniu etapu koncepcyjnego zespół pomaga klientom wprowadzić projekt w życie, zapewnia nadzór nad inwestycją, rekomenduje wykonawców i negocjuje ceny.

 Kontakt:

YOUR ART MAISON GALLERY

contact@yourartmaison.com

+48 884 843 840

Plac Dąbrowskiego 8, Warszawa

(Space Design Showroom)

www.yourartmaison.com

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone