Konkurs fotograficzny 7LIVES of fineLIFE

Fot. informacja prasowa Fot. informacja prasowa
Z końcem stycznia tego roku, wystartowała czwarta edycja prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE.

Konkurs przeznaczony jest dla pasjonatów fotografii i form video. Nagrodą główną jest trzyletnie stypendium na Wydziale Fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Prace oceniać będzie prestiżowe jury w składzie: Lidia Popiel, Bogusław Linda, Jacek Poremba, Piotr Welc – aktywni promotorzy współczesnej fotografii.

Ideą konkursu 7LIVES of fineLIFE jest mecenat i wsparcie zdolnych młodych twórców form wizualnych. Tegoroczna edycja konkursu składa się z sześciu zadań (etapów), inspirowanych dziełami mistrzów kina, fotografii, sztuki, muzyki. Zgodnie z tradycją – nie zabraknie atrakcyjnych rzeczowych nagród etapowych ufundowanych przez partnerów konkursu.

Miejscem składania prac jest tablica magazynu fineLIFE.pl na Facebooku www.facebook.com/fineLIFEpl. Dzięki temu przebieg konkursu będą mogli śledzić tak organizatorzy, jak i uczestnicy oraz czytelnicy fineLIFE.

Wzorem poprzedniej edycji, również w tym roku konkurs jest promowany w nietypowy sposób. Obok tradycyjnych działań marketingowych w Internecie zostały stworzone specjalne kartki i „znaczek pocztówkowy”. Ukaże się sześć pocztówek, nawiązujących do sześciu zadań konkursowych.

Fotograficzna przygoda przed Wami. Book Of Luxury, jako patron medialny zaprasza do udziału.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone