Gala Inauguracyjna FashionTV Magazine

Fot. źródło: materiały prasowe Fot. źródło: materiały prasowe
Już 5 lutego w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala Inauguracyjna FashionTV Magazine. W trakcie gali będą rozdawane statuetki zgodnie z działami magazynu FashionTV.

FashionTV Magazine wydawany od 2007 roku na świecie, jest już dostępny na rynku polskim. Jest to przewodnik po najlepszych pokazach mody, trendach w modzie, sztuce, designie, kulturze a także po luksusowych destynacjach, w których prezentujemy najbardziej pożądane przedmioty oraz usługi. Autorskie sesje fotograficzne magazynu, ekskluzywna szata graficzna i najwyższej jakości druk podkreśla, że wyjątkową wartością magazynu jest kreatywność, która dopełnia jakość pisma i staje się inspiracją do estetycznych poszukiwań

FashionTV Magazine będzie dostępny w ponad 15 tysiącach egzemplarzy w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Silny wizerunek marki FashionTV, która ma swoich fanów na całym świecie, otwiera nowe pole do współpracy na łamach drukowanego magazynu FashionTV Magazine dla twórców, projektantów, fotografów, indywidualnych artystów w branży mody i sztuki, osób zainteresowanych kulturą i designem. Redaktorem Naczelnym magazynu jest Anna Neneman a Dyrektorem Generalny Tomasz Łysiak.

FashionTV Magazine przybliża nas do realnego świata mody. Można tu znaleźć między innymi takie działy jak: f.designer world, gdzie przedstawione są sylwetki najlepszych, światowych projektantów mody, f.interview – wywiady i sesja zdjęciowa z osobowościami z okładki, f.Polish designer czyli wywiady z najlepszymi polskimi projektantami, f.international model z sylwetkami topowych, światowych modelek, f.fashion&film, f.stylists poświęcona wywiadom z najlepszymi stylistami, f.trends, f.beauty, f.art & culture, f.men – rubryka poświęcona mężczyznom a także raporty ze światowych i polskich wybiegów.

Gali towarzyszyć będą pokazy mody w tym Maison Anoufa Paris z ostatnią kolekcją, pokazaną zaledwie 2 tygodnie temu w Paryżu a teraz po raz pierwszy na wybiegu w Warszawie. Koronki, geometria, oryginalne łączenia, każda z rzeczy osobiście uszyta przez młodego projektanta zachwyca. Maison Anoufa, dom mody założony w 1939r przez rodzinę Anoufa, dziś przejety przez pra-wnuka Ylan Anoufa. Paryski artysta i projektant od 3 lat tworzy i mieszka w Polsce. Jest też dyrektorem kreatywnym FashionTV. Kolekcje swoje przedstawia podczas tygodnia mody Paris Haute Couture. Kolejną niespodzianką przygotowaną na to wydarzenie to pokaz najnowszej kolekcji wiosna-lato 2018 Doroty Godlpoint. Kolekcja o nazwie Afrykański sen nocy letniej zachwyca róznorodnością kolorów i odkrywa styl safari, gdzie sukienki z nostalgicznych przeradzają się w ekstrawaganckie. Elegancja i luksus inspirują się codziennością dodając nieco swobody i frywolnych połączeń.

Podczas Gali będzie można obejrzeć również salon Haute Couture z niepowtarzalnymi kreacjami światowych projektantów mody.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone