Covet House na Maison&Objet 2017

Fot. źródło: Covet House Fot. źródło: Covet House
Paryskie targi, które obyły się 20-24 stycznia to rewia designu, która przyciąga największych producentów i dystrybutorów luksusowego wyposażenia wnętrz.

Maison&Objet dwa razy w roku – w styczniu oraz we wrześniu – gromadzi wystawców, architektów, projektantów i stylistów wnętrz oraz tłumy miłośników rzeczy pięknych i wyjątkowych. W podzielonych tematycznie wystawienniczych halach eksponenci prezentują swoją ofertę. Wśród nich znalazł się także nasz partner Covet House. Wygodnie siedząc i popijając drinka w strefie Covet Lounge można było podziwiać najbardziej luksusowe portugalskie markami z branży design.

Boca do Lobo, ekskluzywne ręcznie robione meble prezentujące współczesny design zgodny w portugalską tradycją.

 

Boca do Lobo book of luxury

 

Delightfull to unikalne oświetlenie inspirowane średniowiecznym wzornictwem. Wszystkie są wykonane ręcznie przez niezwykle utalentowanych rzemieślników.

 

delightfull-book-f-luxury

 

Marka Brabbu, której motto brzmi „siła projektowania” zaprezentowała ponad 100 produktów, które bez wątpienia przypadły do gustu wszystkim tym, którzy kochają miejski styl życia. Inspiracją dla Brabbu jest piękno natury, a także ciągłe zmiany jakie odbywają się w designie.

brabbu-book-f-luxury

Dzięki produktom firmy Koket – znanej na całym świecie wśród architektów, wymagających konsumentów i luksusowych developerów – przestrzeń Covet Lounge została wzbogacona o eleganckie metalowe dodatki.

 

koket-book-f-luxury

 

Maison Valentina to nowa marka, która produkuje luksusowe wyposażenie łazienek. Niezwykłe wanny, umywalki i wspaniałe lustra. Ich produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak: mosiądz, marmur, drewno, szkoło w połączeniu z rzadkimi technikami ręcznie wykonanymi i nowoczesnym designem.

 

maison-book-f-luxury

 

Marka Essential Home jest uosobieniem artystycznej stylistyki ważnych odniesień historycznych z lat 30-tych i 60-tych ze współczesnymi akcentami. Wśród nowości marki znalazło się m.in.: Diamond Mirror.

 

essential home-book-f-luxury

 

LUXXU to marka która oferuje niezwykłe oświetlenie. Ich produkty odzwierciedlają harmonijną syntezę między innowacją a tradycją.

 

luxxu-book-f-luxury

 

Circu to marka, która dba o komfort i design najmłodszych. Łóżko w kształcie samolotu lub teepee? Świat Circu jest pełen magii i fantazji, gdzie marzenia dzieci zmieniają się w rzeczywistość.

 

circu-book-of-luxury

Share on FacebookTweet about this on TwitterGoogle+Email to someone