T. Łempicka, Akt leżący II, 1925, Sangwina i ołówek na 
papierze, Villa La Fleur

Łempicka. Do stu razy Sztuka

Celebrytka lat 20., zachłanna kochanka, skandalistka. Jej życiorys wystarczyłby na kilka sezonów dobrego serialu. Oczywiście „ tylko dla dorosłych”.
Celebrytka lat 20., zachłanna kochanka, skandalistka. Jej życiorys wystarczyłby na kilka sezonów dobrego serialu. Oczywiście „ tylko dla dorosłych”. Bo Łempicka nie miała nic wspólnego ze stereotypowym wizerunkiem grzecznej dziewczynki z dobrego domu. Gdyby była gwiazdą pop, byłaby pewnie tak kontrowersyjna jak Madonna, albo nawet bardziej. Zestawienie nieprzypadkowe, bo słynna piosenkarka od l
Fot. źródło: materiały prasowe

Gala Inauguracyjna FashionTV Magazine

Już 5 lutego w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala Inauguracyjna FashionTV Magazine. W trakcie gali będą rozdawane statuetki zgodnie z działami magazynu FashionTV.
Christmas-Gift-Guide-2017

Christmas Gift Guide 2017

Tradycja wręczania darów jest stara jak świat, choć dawniej składano je głównie dorosłym, by wyrazić do nich szacunek. Dzieci w okresie świąt dostają prezenty dopiero od początku XIX wieku.
Fot. źródło: materiały prasowe

S’portofino #GRAMWGOLFA

W maju bieżącego roku S’portofino zrealizowało autorską sesję zdjęciową przedstawiającą kolekcje golfowe dla kobiet i mężczyzn. Zdjęcia wykonane zostały na terenie malowniczego pola Gradi Golf Club oraz w Pałacu w Brzeźnie. Partnerzy sesji, marka sprzętu do golfa Srixon oraz producent specjalistycznej odzieży golfowej Chervo, zadbali o elegancki i modny styl modeli.
Fot. źródło: materiały prasowe

OTWARCIE SIEDZIBY YOUR ART MAISON GALLERY

Wrażliwość na sztukę to otwartość na piękno. To umiejętność patrzenia i widzenia. To umiejętność dostrzegania. Namiętność do sztuki, to potrzeba odpowiedniej estetyki w każdym momencie dnia. Z tej potrzeby powstało Your Art Maison Gallery, miejsce niezwykłe i wykraczające poza tradycyjną galerię sztuki.