Trendy wnętrzarskie zawsze pod ręką

Fot. zródło homebook.pl Fot. zródło homebook.pl
„Homebook Design 2014” to unikatowy i bogato ilustrowany album, który jest przewodnikiem po współczesnych trendach wnętrzarskich.

Portal Homebook.pl, skupiający entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz, we współpracy z uznanymi architektami wydał książkę – „Homebook Design 2014” – to ponad 200 aranżacji wnętrz, urządzonych w różnych stylach i na każdą kieszeń. Stworzony we współpracy z aż 24 polskimi pracowniami architektonicznymi album stanowi kompleksowy przegląd modnych i efektownych projektów. Małe mieszkanie, apartament, czy dom jednorodzinny – znajdziemy tu inspiracje na temat aranżacji każdej z tych przestrzeni.
Fotografie opatrzone są komentarzem, ilustrującym zamysł projektu, warunki lokalowe oraz wytyczne, które musiał uwzględnić architekt. Tak bogata baza inspiracji z pewnością otworzy nas na nowe pomysły tworzenia wokół siebie efektownej aranżacji domowej przestrzeni.

Twórcy „Homebook Design 2014” brali pod uwagę różne gusta, potrzeby i preferencje stylistyczne, a prezentowane projekty pokazują odmienione zarówno 70-, jak i 350-metrowe wnętrza w kamienicy, bloku, ekskluzywnym apartamentowcu czy domu. Wśród prezentowanych aranżacji znajdziemy propozycje wpisujące się w oczekiwania osób ceniących minimalizm, oszczędność formy, ale też odważne projekty epatujące kolorem, w których zastosowano nietuzinkowe materiały i rozwiązania. Głównym zamysłem książki jest stworzenie kompendium wiedzy o współczesnych tendencjach architektonicznych.

Zaprezentowane na łamach „Homebook Design 2014” projekty pokazują, jak mieszkać stylowo i wygodnie, a przy tym z pomysłem. To lektura, która inspiruje i do której zawsze warto wracać.

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone