Mikołajki są dla wszystkich

Fot. źródło: materiały prasowe Fot. źródło: materiały prasowe
BARTEK wspiera potrzebujące dzieci na Ukrainie.

W Kijowie 9 grudnia odbędzie się koncert charytatywny, organizowany przez Fundację Kamalii. Europejski Brend BARTEK producent dziecięcego obuwia corocznie bierze udział w tym wydarzeniu. W tym roku przez zespół projektantów Firmy została stworzona wyjątkowa para zimowych kozaków, będących ucieleśnieniem piękna i wygody.

Stylowe kozaki w całości wykonane są z bardzo miękkiej naturalnej, otulającej stopy owczej  skóry Regulan, która ma właściwościowi lecznicze, wraz z technologią Water Resistant, która zapewnia zwiększoną odporność na przemakanie. Stworzone z pasją srebrne poslyskujace kozaki z ozdobami z naturalnego futra oraz wykwitnymi kamieniami Swarovskiego ozdobią każdą stylizację. 

Ten zjawiskowy i specjalnie wykreowany  model wystąpi w licytacji, a wszystko po to by pomóc dzieciom.  Koszty uzyskane ze sprzedaży, zostaną przekazane na pomóc dzieciom na Ukrainie z wrodzonymi wadami serca. Również w trosce o potrzebujych, BARTEK przekaże ciepłe, wygodne, zimowe buty do sierot z ATO. 

Ciekawostką jest fakt, że firma BARTEK produkuje w zakresie rozmiarowym od pierwszych kroków czyli od rozmiaru 18 do rozmiaru 40, dlatego kozaki, botki i czolenka mogą idelanie posłużyć do stworzenia niepowtarzalnego, współnego looku dla Mamy i Córki.

Koncert będzie poświęcony 60. urodzinom super gwiazdy Madonna. Jej nieśmiertelne hity zostaną wykonane przez Kamalię i jej zespół na żywo. 

BARTEK jest organizatorem akcji „Bezpieczny, bo widoczny”, w ramach której do sierot z ATO trafiły buty o wartości tysięcy  dolarów. Również buty były wysyłane przez Fundacje Kamalii do dzieci z domów dzecka. 

BARTEK jest polską firmą, największym producentem obuwia dziecięcego w kraju i jedyną tak liczną siecią w Europie. Od początku swojej działalności wyprodukowaliśmy już ponad 12 milionów par butów, a nasze produkty można kupić na całym świecie. Posiadamy 30 sklepów firmowych w całej Polsce, współpracujemy z 200 sklepami multibrandowymi w kraju i z ponad 250 placówkami multibrandowymi za granicą. Nasza sieć stale się rozwija, a naszą misją jest USMIECH DZIECKA.

 

Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail to someone