Book-Of-Luxury-New-Luxury-2020

Book Of Luxury New Luxury 2020

Kiedy, już ponad rok temu, pracowaliśmy nad tematem konferencji Polish Luxury Market Summit, eksperci z branży na całym świecie byli zgodni, że zamożny konsument coraz bardziej ceni sobie „niematerialny wymiar luksusu”. Oznacza to, że zależy mu przede wszystkim na kolekcjonowaniu pięknych przeżyć, a nie na posiadaniu samych wartościowych przedmiotów. Walutą luksusu stał się kontakt międzyludzki, b
BOL INVEST 2019

Book of Luxury Investment 2019

Book of Luxury Investment to wydanie specjalne naszego magazynu, skierowane do osób zainteresowanych szeroko pojętym inwestowaniem, a zwłaszcza inwestowaniem na rynkach sztuki i nieruchomości.
BOfL_2018_okladka

Book Of Luxury 2018 spring/summer

Luksus od zawsze był postrzegany jako coś, co daje poczucie wyjątkowości, jednak zazwyczaj kojarzono go z drogimi przedmiotami, którymi otaczały się osoby zamożne.
book-of-luxury-polish-luxury-market-summit-1

Polish Luxury Market Summit 2018 – Mindful Luxury

Za nami 3 edycja konferencji Polish Luxury Market Summit, której tegorocznym tematem przewodnim był Mindful Luxury czyli świadomy luksus postrzegany zarówno z perspektywy oczekiwań konsumentów, sposobu komunikacji z nimi a także emocji i wartości jakie za sobą niesie. W spotkaniu udział wzięli eksperci z Polski i zagranicy z sektora dóbr luksusowych a także przedstawiciele firm i marek premium, którzy omówili zmiany i trendy zachodzące w branży.