foto-info-prasowe.PLMS.2018-kopia

Trzecia edycja konferencji Polish Luxury Market Summit

23 maja 2018 roku odbędzie się trzecia edycja wydarzenia Polish Luxury Market Summit. Tym razem tematem konferencji jest Mindful Luxury, czyli świadomy luksus.
Świadomy luksus to nie tylko wartość produktu, jego jakość, trwałość czy włożona w niego praca, ale także ludzie – ich oddziaływanie na otoczenie i środowisko. Nastały czasy, w których konsument jest coraz bardziej świadomy, zaczyna czuć się odpowiedzialny za swoje wybory i ich konsekwencje, wybiega w przyszłość. Luksus od zawsze był postrzegany jako coś, co daje poczucie wyjątkowości, jednak obe
Fot. źródło: materiały prasowe

Jet Story. Luksusowy wymiar podróżowania.

Luksusowa wakacyjna podróż w najlepszym stylu? Weekendowy wypad na zakupy w Paryżu lub biznesowe spotkanie w Zurychu? 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, cały świat jest do naszej dyspozycji dzięki usługom Jet Story.
anna jakubowski book of luxury

Zaangażowanie i partnerstwo buduje lider

Rozmowa z Anną Jakubowski, przewodniczącą jury prestiżowego konkursu Effie Awards, w którym nagradzane i wyróżniane są najbardziej efektywne kampanie reklamowe
Tomasz Ebbig_Local Brand Manager Zalando Book Of Luxury

Moda bazuje na emocjach

O kreatywności na rynku e-commerce i perspektywie jego rozwoju opowiada Tomasz Ebbig, brand marketing manager Zalando na Polskę i Wielką Brytanię.
Fot. źródło: informacja prasowa

BLOW – siła trendów

To pierwszy w Polsce trend show, podczas którego obejrzysz, dotkniesz, powąchasz i kupisz wyselekcjonowane produkty marek premium z ponad 10 starannie wybranych kategorii.
book-of-luxury-eliana-medeiros

Każdy z nas jest diamentem

O rozwoju osobistym, dążeniu do perfekcji i budowaniu lojalności rozmawiamy z Elianą Medeiros, specjalistką w zakresie profesjonalnej obsługi klienta i certyfikowanym coachem.
Strona 1 z 212