Fot. Projekt drink baru autorstwa Studio 
Linea, Instagram StudioLinea_architecture

Nieoczywiste doświadczenie klienta

Jak projektować sklep dla klienta premium i jego doświadczenia zakupowe? Odpowiadają Dagmara Habiera, Aleksandra Nesterowicz, Elżbieta Manuiło-Lesicka i Paulina Haak.
Jak projektować sklep dla klienta premium i jego doświadczenia zakupowe? Odpowiadają Dagmara Habiera, Aleksandra Nesterowicz, Elżbieta Manuiło-Lesicka i Paulina Haak. Czy umieszczenie bukietu świeżych kwiatów lub zapalonej świecy zapachowej obok danego towaru może zwiększyć jego sprzedaż w sklepie? Dagmara Habiera, konsultantka marketingu wizualnego: Tak, bo każdy taki element wpływa na budowa
Fot. Book of Luxury 2020

Luxelogy: nowa nauka o luksusie

O nowej koncepcji luksu opowiadają przedsiębiorcy i profesjonaliści, których różnią opinie i punkt widzenia, ale łączy wrażliwość, pasja do pracy, życia oraz doświdczenie.
Fot. Adobe Stock/Vector Mire

Private banking: luksus znaczy jakość

Oferty bankowości prywatnej są w Polsce praktycznie takie, jak na Zachodzie i dość do siebie podobne. Dlatego dla klientów coraz ważniejsze są jak najlepsza obsługa i zindywidualizowane podejście.
BOL INVEST 2019

Book of Luxury Investment 2019

Book of Luxury Investment to wydanie specjalne naszego magazynu, skierowane do osób zainteresowanych szeroko pojętym inwestowaniem, a zwłaszcza inwestowaniem na rynkach sztuki i nieruchomości.