BOL INVEST 2019

Book of Luxury Investment 2019

Book of Luxury Investment to wydanie specjalne naszego magazynu, skierowane do osób zainteresowanych szeroko pojętym inwestowaniem, a zwłaszcza inwestowaniem na rynkach sztuki i nieruchomości.
Czy inwestowanie jest Twoim sposobem na życie? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę? Inwestujesz w nieruchomości w Polsce lub za granicą? Interesujesz się sztuką i szukasz wsparcia w kupnie dzieła, które za kilka lat zyska na wartości? Poszukujesz inspiracji do swojej pracy i pomysłów na zwiększenie własnego kapitału? A może chcesz zainwestować w siebie – w swoje zdrowie, we własne marzenia, w
BOfL_2018_okladka

Book Of Luxury 2018 spring/summer

Luksus od zawsze był postrzegany jako coś, co daje poczucie wyjątkowości, jednak zazwyczaj kojarzono go z drogimi przedmiotami, którymi otaczały się osoby zamożne.
book-of-luxury-polish-luxury-market-summit-1

Polish Luxury Market Summit 2018 – Mindful Luxury

Za nami 3 edycja konferencji Polish Luxury Market Summit, której tegorocznym tematem przewodnim był Mindful Luxury czyli świadomy luksus postrzegany zarówno z perspektywy oczekiwań konsumentów, sposobu komunikacji z nimi a także emocji i wartości jakie za sobą niesie. W spotkaniu udział wzięli eksperci z Polski i zagranicy z sektora dóbr luksusowych a także przedstawiciele firm i marek premium, którzy omówili zmiany i trendy zachodzące w branży.
Strona 1 z 3123